Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok man, am inteles.

    Comment


    • Am si io o problema care imi sta pe cap de ceva vreme ... (am luat-o pe urmele tale tavi - apropo' nu ti-am spus ca i-am controlat si io pe toti la pedala de acceleratie si surprizaaa: chiar am o problema cu ea ): am niste pete pe plasticul al din fata kilometrajului si CB, sunt ca niste pete subtiri de superglue si stiu cu ce naiba sa le scot de acolo. aveti vreo idee ?
      si clar: si acum imi bate ceva la masina. mi-e din ce in ce mai clar si se aude din ce in ce mai bine. nu sunt paranoic
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Mersi fain sper sa vin eu la volanu masinii la intalniri
        sigpic

        Comment


        • Ai luat cumva carnetu'????
          Daca da trebuie sa il uzi bine (nu-ti fie frica, nu se strica pentru ca e din plastic)!!!
          sigpic

          207 noir obsidien

          Comment


          • Maine am examen Sorin
            sigpic

            Comment


            • Ar55ham : succes maine la examen
              Mereu superiori unui sat cu caini si oi

              Comment


              • Vedeti ca va puteti si intelege ? Ma bucur

                in alta ordine bafta lu norby la examen si o intrebare la toti: voi intelegeti ceva din vremea asta de afara ? Ca eu nu mai inteleg nimic. cand soare, cand ploua, cand bate vantul. am ajuns sa ies dimineata in balcon ca sa stiu cum sa ma imbrac.
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Baieti,stiti careva din Arad ceva benzinarii nou deschise

                  Comment


                  • Originally posted by Lucianitos View Post
                    Ar55ham : succes maine la examen
                    Originally posted by bubu_vasile View Post

                    in alta ordine bafta lu norby la examen si o intrebare la toti: voi intelegeti ceva din vremea asta de afara ? Ca eu nu mai inteleg nimic. cand soare, cand ploua, cand bate vantul. am ajuns sa ies dimineata in balcon ca sa stiu cum sa ma imbrac.
                    Mersi fain

                    ps: nici eu nu prea inteleg nimic din vremea asta ,dar se zice ca vine ploaia si maine si sambata si Duminica o fi mai fain.(un pic norat da noa. )
                    sigpic

                    Comment


                    • Bafta norby la examen,fa-ne mindri si ai grija la militianu care va fi cu tine la oras sa nu te intimidezi
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by boris View Post
                        Bafta norby la examen,fa-ne mindri si ai grija la militianu care va fi cu tine la oras sa nu te intimidezi
                        mersi Boris
                        sigpic

                        Comment


                        • Sa nu ma intrebati de carnet,ca mi-am pierdut Buletinu ,si am avut copie de pe el color,si nu m-o lasat. infine. asta e.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bubu: ce auzi/simti ca-ti bate? Tachet (tzaca tzaca tzaca) sau bataie mai groasa (toc toc toc toc ...)
                            La mine face ''toc toc toc toc'', dar dupa ce ii dau forja se calmeaza ...

                            Comment


                            • Nu ... face: clamp-clamp-clamp si doar la denivelari sau gropi sau scuturari. la drum drept (asfalt drept) nu se aude. si nu are legatura cu viteza. indiferent ca am 10 la ora sau 100 tot se aude.



                              pentru norby: o imbratisare de consolare in grup la intalnire vii cu gaby da ?
                              Last edited by bubu_vasile; 11 April 2008, 16:37. Reason: frup<>grup ... nici sa tastez nu mai stiu
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Nasol tinere, asta e militia din rromania
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google