Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La Pagu` nu La pagul )
    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
    Magazin Piese de Schimb.
    www.facebook.com/ElectroteknikPag

    Comment


    • Sorin, mai ai nevoie de furtunas sa scoti solutia de parbriz ? Sa-ti caut unul mai mic in diametru ?

      Comment


      • Multumesc @lau, dar chiar de intalnirea festiva nu o sa am chef sa scot lichidul de shpritz... poate o sa ne jucam cu un alt fel de shpritz...
        sigpic

        207 noir obsidien

        Comment


        • Super, a fost misto` shpritul. Asteptam pozele de la intalnire.
          Last edited by lau; 24 January 2009, 21:38.

          Comment


          • Da intradevar o inalnire aniversara.
            Multumim sorin pentru tot,bubu la fel.!

            Comment


            • Super intalinrea, inca o data mersi Lau ca ai scos beculetul de acolo)


              Sampania foarte buna

              Pizza a fost, asa si asa :-s




              Bubul nu Bubu
              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
              Magazin Piese de Schimb.
              www.facebook.com/ElectroteknikPag

              Comment


              • Pagule nu ti-a placut pizza?
                fara linkuri externe

                Comment


                • Nu , desi la inceput parea delicioasa, de acea si zambetu pe fata mea dintruna din pozele lui SJ prea multa iarba si preaputina carne)
                  Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                  Magazin Piese de Schimb.
                  www.facebook.com/ElectroteknikPag

                  Comment


                  • Eeee.I-a placut.Ca daca nu ii placea nu o manca.
                    Sincer nu a fost nu stiu ce pizza aia .Si eu mi-am comandat tot ca PAG.

                    Comment


                    • Cu placere Pagule si pentru putin. Cat am trusa de interventie rapida la mine e No-Problemo`. La peste sa stii ca nu sunt asa de norocos ca si la beculete
                      Toata stima si respecte pentru Sorin si Bubu. Super intalnirea.

                      Comment


                      • pai io ce sa va fac daca vi-a trebuit iarba ... mai bine a-ti fi fumat-o
                        a mea (pizza ornella) a fost suuuuuppppeeeer ... o groaza de sunculita si carnita, multe ciuperci si un blat crocant si delicios. asta e ... imi pare rau pentru cine a nimerit mancarea nasoala. Eu cel putin am incercat sa fie totul bine si frumos.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Si eu tot Ornella. Destul de buna. Oricum stiam ce iau, a fost incercata alta data.
                          sigpic

                          207 noir obsidien

                          Comment


                          • Stai linistit bubule ca doar nu esti tu devina pentru frunzaraiurile noastre.)

                            Comment


                            • Mah bubu, dc sa iti para rau ca doar nu tu ai facuto`)
                              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                              Magazin Piese de Schimb.
                              www.facebook.com/ElectroteknikPag

                              Comment


                              • da mah, dar eu am ales localul. Totusi in comparatie cu alte localuri unde am mai fost, aici servirea si modul comportamental al angajatilor a fost super ok. Nu am aflat cat a costat ceaiul dar a fost super bun. Exact cum trebuie sa fie un ceai: cu lamaie, zahar, miere si cel putin 200 ml apa (din calculele mele maxim 3 lei)
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google