Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si azi daca mergeai vedeai masina)

    PS: nu mi frica ca de obicei ii iau fata jos, da ieri am uitat

    "cand il vedeti pe Pagu' ca posteaza pana la ora 14-15 inseamna ca iar a chiulit"
    Mah BB da pana la cat ai vrea sa stau la scoala 18-19?)
    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
    Magazin Piese de Schimb.
    www.facebook.com/ElectroteknikPag

    Comment


    • hahaha ... da man ... cel putin pana la 16
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Cand eu am facut a 12-a, in fiecare zi, in afara de vineri aveam ore pana la 15. Desigur, orele mai putin importante le mai suntam si eu, impreuna cu toata clasa si mai mergeam si noi, ca oamenii, la un biliard/bere etc
        sigpic

        Comment


        • Maverick_SS nu ii mai da idei.)

          Comment


          • nu ii necesar. are Pagu' destule prin cap
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Sunt dezamagit de parerea unora(a majoritatii) despre UTA! Dati un Click poate o sa va mai curga o ultima lacrima!
              Aici!
              Aici
              Aici
              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
              Magazin Piese de Schimb.
              www.facebook.com/ElectroteknikPag

              Comment


              • Pagu' ... cu tot respectul pe care ti-l port dar nu vad unde ar trebui sa "imi curga o lacrima". De fapt m-a apucat rasul de cateva ori. Apropo' aveti drept de copyright la melodii ?
                Ideea e ca voi traiti din amintiri si atat. Majoritatea pozelor sunt cu jucatorii care au jucat aici si pentru care uta a insemnat ceva. Zi-mi in ultimii 20 de ani (mai multi decat ai tu) ce jucatori poti sa spui ca si-au dat sufletul pe teren pentru echipa asta ?
                Probabil ca daca jucatorii aia de acu 50 de ani ar fi jucat si astazi as fi avut si eu un dram de respect pentru ei si echipa, dar cu mercenarii din ziua de astazi, cu fraierii aia care nici nu isi pun ghetele pentru mai putin de 1000 euro pe luna (ce sa mai vorbim de a mai juca ceva pe teren), cu cei care stau la club doar pentru a stoarce si ultimul leu de unde pot sa suga (sponsori, oficialitati, investitori), dar si cu asa zisii investitori, uta nu mai e uta. asa ca no respect din partea mea. O sa il castige atunci cand o sa fie iar in primii 10 din Liga I, cand investitorii o sa fie investitori si nu profitori, cand jucatorii o sa joace pe teren si nu fac miute si cand cei care sunt angajati la clubul ala chiar vor face ceva pentru el.
                Atunci chiar voi fi de acord ca municipalitatea sa dea bani la club. Pana atunci NU.
                Pana atunci voi stima orice echipa care indiferent de unde vin banii ajung intre primele echipe din tara (chiar si poli).
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • ;)............

                  Macar, respecta numele si culorile!
                  Last edited by Pagu; 2 February 2009, 13:25. Reason: Automerged Doublepost
                  Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                  Magazin Piese de Schimb.
                  www.facebook.com/ElectroteknikPag

                  Comment


                  • Bubule du-te si tine tu cu fc timisoara(ca poli nu mai e demult),dar lasa-ne pe noi sa tinem cu cine vrem.
                    La urma urmei e o tara libera,fiecare face ce vrea.
                    Last edited by Red_Alin; 2 February 2009, 13:40.

                    Comment


                    • BB invatza`ti pruncii un cantec frumos!
                      De la Dunare la Senna

                      De la Dunare la Senna
                      Din Carpati la Pirinei
                      Toti utistii se aduna
                      Sa vada un meci si ei

                      Toti iau mingea si-o încearca
                      Si o joaca armonios
                      Numai unul sta deoparte
                      Si suspina dureros

                      E Petschovschi fotbalistul
                      Ce-ti încânta inima
                      Tot Aradul îl admira
                      ÃŽmpreuna cu UTA
                      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                      Magazin Piese de Schimb.
                      www.facebook.com/ElectroteknikPag

                      Comment


                      • deci, dupa cum spunea si melodia: "amintirile ma chinuiesc ...", si cam atat.
                        nu uitati ca mai acu cativa ani uta intra in liga I tot printr-un artificiu cu alta echipa, deci nici uta nu mai e uta cum nici poli nu mai e poli.
                        Alin, cred ca nu ai citit bine, nu am zis ca tin cu poli, am zis ca uta pentru mine e ...
                        Pagu' ... vorba lu' doru, de la ce imi scrii tu mai sus pana la comunism e o linie foarte subtire. Mi-as fi dorit sa vezi si tu cum se traia pe atunci. Cat despre nume si culori ti-am spus: am respect pentru fotbalistii de atunci, nu pentru cei de astazi, de culori ce sa mai spun... vrei sa tin cu dinamo ??? exclus. Apropo' ... daca sunteti asa mari utisti vreau sa va pun o singura intrebare... de fapt o sa vi-o pun la intalnire. Sunt curios daca o sa stiti sa imi raspundeti fara sa va ganditi (ca doar asa face un suporter adevarat)
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • da mey bubu printr-un artificiu, adica a cumparat locul , nu a cumparat echipa !
                          Hmmm, ma gandesc ca cauti si tu ceva pe net despre UTA si ma intrebi pe mine si Alin ca eunu cred sa stii tu ceva despre UTA la cat de "pasionat" esti

                          Si chestia asta cu intrebarea, o sa te faca mai fericit daca nu o sa stim raspunsu`? o sa zici ca nu suntem suporteri adevarati?
                          Last edited by Pagu; 2 February 2009, 15:54. Reason: Automerged Doublepost
                          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                          Magazin Piese de Schimb.
                          www.facebook.com/ElectroteknikPag

                          Comment


                          • Daca nu va bateti, nu rezolvati nimic ... ;)

                            Comment


                            • Sunt total de acord cu Arthur, cu amendamentul la fraza lui " Zi-mi in ultimii 20 de ani (mai multi decat ai tu) ce jucatori poti sa spui ca si-au dat sufletul pe teren pentru echipa asta ?” ca de fapt din ultimii 30 de ani, UTA, a inceput sa intre in declin, de ii durea in paispe pe jucatori de echipa si de suporteri. Sau la fraza “dar cu mercenarii din ziua de astazi, cu fraierii aia care nici nu isi pun ghetele pentru mai putin de 1000 euro pe luna (ce sa mai vorbim de a mai juca ceva pe teren), cu cei care stau la club doar pentru a stoarce si ultimul leu de unde pot sa suga (sponsori, oficialitati, investitori)”, ca de fapt nu jucatorii sunt fraieri, ei sunt smecheri, … naivi sunt aia care sustin asa jucatori, cotizand pe biletele de intrare sa vada ce?...de nu-si dau seama cat sunt dusi de nas pe fata. Fara suparare pentru microbisti, dar asta e realitatea.
                              sigpic

                              Comment


                              • ok .... vorba lu' Mosu' ... cred ca e destul. subiectul il incheiem aici.

                                Sfatul meu este sa modificati semnatura. Stiti ce s-a intamplat ultima oara pentru asta. Glumim, glumim, dar hai sa nu trecem dincolo.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google