Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nasoala treaba norby(sa inteleg ca nu te-ai putut abtine si a trebuit sa conduci),si eu am mai facut asa inainte de carnet,da nu pre-a am insistat
    si care ii verdictul?Eu stiu ca nu o sa mai "pupi" permisul de conducere daca te-a prins la volan fara carnet!
    sigpic

    Comment


    • Un timp(intre 1 luna si 1 an,depinde)
      Sa nu mai lungim discutia.Vorbim la intalnire.
      sigpic

      Comment


      • Nu te supara pe mine, dar pot sa te bat bine ? (asa parinteste ) te-or mancat dejetutele ... Mama ei de treaba. Mai vorbim la intalnire.
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Pe tine te las sa ma bati. (duc mult ) )
          dada vb.La intalnire.
          sigpic

          Comment


          • Daca te-o prins fara carnet sigur nu mai pupi permis 1 an de zile ....Iti zic sigur pentru ca si pe un prieten apropiat l-o prins.

            Comment


            • Becudani zi`mi te rog cum pot sa fac rost de o chiulasa de 1.4 de pe o masina de dezmembrari de pe la voi de la Verbita ?
              sigpic

              Comment


              • Dragi loganisti tin sa anunt cu durere in suflet ce am descoperit de curind ca Grassu face parte din cultul "Emo". Motiv:
                mai tot timpu e trist,sta pe invisible pe mess,nu comunica
                se afunda in munca..
                sigpic

                Comment


                • Si eu tin sa va anunt ca nici pana in ziua de astazi nu mi-am dat seama cum a putut da norby cu BORDURA de BARA .....Pentru mine a fost, este si cred ca va ramane un mister


                  P.S.

                  Comment


                  • Bine ma...Scuzati-ne..Domnul grassu nu a patit dinastea niciodata.El este CEL MAI ATENT SOFER DIN LUME! Las ca iti arat io pe ce bordura m-am suit si iti povestesc faza.
                    Si nu mai fi EMO!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Poate daca mai citesti de 2-3 ori postul meu ai sa iti dai seama unde "bateam" eu

                      Comment


                      • Bine acuma...Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Norby, da' tu chiar ai dat cu BORDURA de BARA si nu cu BARA in BORDURA ... ?

                          Comment


                          • Cu Bara in Bordura..Dar nush de ce zice grassu asa..Poate ne lamureste el...Asa am zis eu pe forum MY RIDE grassule? Hai ca ma uit.
                            sigpic

                            Comment


                            • Gata am vazut pe forum la my ride..Intradevar asa am zis...Grassule.. Se mai intampla sa greseasca omu !!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Ai 10 minute in care poti da EDIT la un post ...Dar lasa ...Cu cat mai multe posturi ...Cu atat esti mai bine vazut ...Ah si felicitari pentru faptul ca in sfarsit ti-ai dat seama

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google