Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Io nu l-am picat acuma ca nici nu am dat examen.NU am avut Buletin...
    sigpic

    Comment


    • Pagu' avea un sentiment launtric de neliniste... nu se referea ca si tu l-ai picat. se referea ca nu l-ai luat (din diverse motive). ai fost azi sa rezolvi cu buletinu ? Ai reusit ceva ? Ma gandesc ca cine stie cand or sa te programeze astia iar la examen.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Nu am fost inca.maine ma duc sa vad de buletin.si sper sa rezolv cat mai repede sa intru in examen
        sigpic

        Comment


        • Las ca se barbereste bubu si se duce in locu tau sa dea de permis dar sa vedem daca il primeste ca e prea mic
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by sorinj View Post
            @Norby89 pana te reprogrameaza incearca sa mai faci chestionare...
            Iar voi ceilalti care aveti carnet ia vedeti daca va mai iese numarul de raspunsuri corecte!!
            http://scoala.autoraid.ro/chestionar~Test-19.html
            nu pare sa mearga chestionarul, dar mai incercati cu asta:
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • sorinj...am facut 18 puncte la chestionarul dat de tine )))))
              is mandru de mine
              sigpic

              Comment


              • Io l-am picat
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Norby cum i cu buletinu lai facut?
                  Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                  Magazin Piese de Schimb.
                  www.facebook.com/ElectroteknikPag

                  Comment


                  • Mi-am luat niste stergatoare din sel. sunt curios cat tin si cat is de bune avand in vedere ca erau super ieftine
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Si ceva diferente pana acuma? Sau nu leai montat inca? Pret?
                      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                      Magazin Piese de Schimb.
                      www.facebook.com/ElectroteknikPag

                      Comment


                      • Originally posted by bubu_vasile View Post
                        Mi-am luat niste stergatoare din sel. sunt curios cat tin si cat is de bune avand in vedere ca erau super ieftine
                        Sunt atat de bune incat in timpul montajului m-am facut negru argintiu pe maini... erau cica "unse" cu grafit! Sa alunece mai bine. Cred ca alea sunt de unica folosinta, iar dupa prima ploaie trebuie sa le schimbi.
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • Si pana la urma care e lungimea la ele Bubule?? )

                          Parca si la mine, la stergatoru' stanga face figuri, parca...

                          Comment


                          • Bubu unde ti-ai pus folia pe geamuri? Si cati bani?
                            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                            Magazin Piese de Schimb.
                            www.facebook.com/ElectroteknikPag

                            Comment


                            • @Octavian_28 : De 50 de cm sunt ambele stergatoare BTW, aproape in fiecare dimineata te vad in trafic, ba la Padurice la bazin, ba in Gradiste si degeaba dau flash-uri sau dau din maini ca nu ma observi :P . Se poate asa ceva, mai ales ca acuma am si sticker-ul mare pe parbriz ??
                              sigpic

                              Comment


                              • Hahaha ... pai tavi e ocupat sa se uite la drum mai ... sa nu-si loveasca masina.
                                si da, de 50 cm sunt. Calitate ? Super buna, dupa un drum de TM aseara pe ploaie si vant au inceput deja sa scartaie probabil de la grafit :p
                                adevarul e ca le-am luat la pret mic si e normal sa tina putin, dar nici chiar asa
                                AR77PAG: iti povestesc cand ne intalnim. Nu pea imi place sa vorbesc aici despre asta. Nu fac reclama la nimeni. Apropo, daca esti hotarat mai este cineva care vrea sa le monteze tot acolo. Puteti merge impreuna. mai vorbim la intalnire.
                                sa nu uitati azi de intalnire. sa va aduceti umbrele pentru orice eventualitate.
                                Last edited by bubu_vasile; 19 April 2008, 08:44. Reason: LE: mavericu' mai monteaza-ti cateva becuri pe masina ca poate nu se vad alea stoc
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google