Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    ...din pacate, nu voi putea fi prezent duminica, nu voi fi in localitate. Salutari tuturor, astept urmatoarea intalnire sa va cunosc. Toate cele bune! DRIVE SAFE!

    Comment


    • #47
      Pana la urma, mai vine cineva maine?

      Comment


      • #48
        Felicitari bacaoanilor! Ati luat-o inaintea Calarasiului! Multa bafta si sa va vad cu sticker LoganClub pe parbrize!
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • #49
          Salutari pana ne adunam mai multi hai sa ne intalnim dupa ce confirmam macar vreo cativa ,eu nu am venit ca ma lasat servo la masina prin Cheile Bicazului si sunt foarte suparat are 10 luni mai ales ca am fost la Dedeman miercuri ca se auzea un zgomot naspa de la servo si mea zis sa merg pana se strica ceva ca e in garantie. Lasand astea deoparte sa facem o lista cu doritorii de stickere Logan Club si sa vb cu keanu_rev sa ne trimita(4-5 lei buc.).Trebuie sal sunam ca e ful la mesaje private.

          Comment


          • #50
            Imi pare rau ca nu am reusit sa ajung pana acu dar cu prima ocazie vin si eu, mai am 2 sapt de scoala si apoi o sa am timp mai mult

            Comment


            • #51
              Nsa ia lista de la cristi_xp si ocupate tu de mesaje ,eu o sa sun dupa stickere iau eu cateva si le impartim cand ne intalnim.
              Bafta la sesiuni vip_rally! Mai am 2 si eu dupa care licenta in iunie si dau de baut la urma .Carol 1 nici oproblema cu modificarile la service.

              Comment


              • #52
                Ok, incerc sa rezolv eu cu lista de useri. Bafta cu reparatia la masina, insista pe langa pe langa mecanici sa te rezolve. Am remarcat si eu ca sunt cam "lenesi" la masinile in garantie.
                P.S. Data viitoare va arat noul filtrul de polen

                Comment


                • #53
                  Cand se anunta urmatoarea intalnire,ca se baga shi baiatu'...Fara evenimente fratzilor...

                  Comment


                  • #54
                    In principiu duminica. Depinde cati ne strangem (tura asta mergem pe confirmari clare de participare).

                    Comment


                    • #55
                      Eu duminica pot sa vin dupa ora 14.15 daca va mai gasesc ,ca la 12,00 am examen. Am uitat sa zic care vin sa se fereasca de Izvoare ca nu se mai circula pe acolo si haide sa deschidem o lista cu confirmari de prezenta:
                      - io (dupa ora de sus oricand)

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by danny82_yo View Post
                        Cand se anunta urmatoarea intalnire,ca se baga shi baiatu'...Fara evenimente fratzilor...
                        bun venit danny, tu esti "consatean" de-al meu )

                        Comment


                        • #57
                          Salutare tuturor! Am fost duminica la ora 12.00 in parcare, si nu era nimeni...., bine, recunosc, nici vremea nu se arata prea faina, imediat a inceput ploaia. Sper ca cei ce au avut examene duminica sa le fi luat cu brio. Poate duminica ce vine?! Lookin' 4rward 4 more post's. DRIVE SAFE!

                          Comment


                          • #58
                            Data trecuta am stat eu singur, welcome to the club . Am avut si eu un examen si n-am putut veni. Duminica asta e sigur, va astept acolo. Deci cine vine ? Postati confirmarile aici.

                            Comment


                            • #59
                              Saptamana asta nu cred ca ajung dar cealalta sigur

                              Comment


                              • #60
                                Salut! Eu propun sa schimbam locul si mai ales ora intalnirii si sigur vor veni mai multi membri la intalnire. Duminica la 12 e cea mai proasta alegere.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google