Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Update pt cei interesati de intalnirea de la Sovata, gasiti aici.

    Comment


    • Stefane intalnirea de saptamana trecuta a fost prezidata de o masina de politie de la circulatie care a patrulat incontinuu langa pista de carting,fapt ce ne-a onorat stiind ca suntem bagati in seama, probabil ca am anuntat posibile LINIUTE si s-au sesizat sa nu fie vreun accident sau vreo nara sparta la vena.Detalii cand ne intalnim da nu ai pierdut nimic ca nu a fost mare aglomeratie.

      Comment


      • Pai ce sa zic, sa traiasca organul . E bine ca suntem bagati in seama desi mai bine s-ar ocupa de trafic ca innebunesti prin intersectii , noroc cu AC-ul. Urmatoarea intalnire cand o facem ? Desi la cum voteaza lumea in poll-ul ala, cred ca o sa fim doar noi doi Din cei care au votat, doar noi doi suntem din Bacau
        Last edited by nsa; 7 August 2008, 20:26.

        Comment


        • Vine Cineva De La Voi Maine La Sovata ? Ca Ne Adunam Cativa Din Cate Observ Si Ar Fi Pacat

          Comment


          • Salutare.Mai vine cineva astazi la pista de carting sau nu, ca vreau sa semnez si eu condica de prezenta?

            Comment


            • Scuze, am vazut prea tarziu. Daca stiam din timp ca sunt amatori pentru astazi veneam acolo.
              Pentru cei care doresc sa participe la intalniri incercati sa anuntati din timp (macar sambata seara) sa avem timp sa ne organizam.

              Comment


              • Eu sunt la mare ne vedem peste 2 saptamani ,spor la bani si sa fiti iubiti.

                Comment


                • Daca este cineva interesat sa participe la a doua intalnire a loganistilor in zona Moldovei vedeti aici: http://www.loganclub.ro/forum/doua_i...vei-t4851.html
                  Eu sunt pe lista, daca vrea cineva sa mearga, anuntati. Brutus ?

                  Comment


                  • Deci sa inteleg ca voi nu aveti intalniri regulate in orasul vostru natal Bacau?
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • Salutari de la brasov...Azi am trecut pe voi prin traseul care l-am facut, asa ca un mini concediu de o zi...Jutele strabatute au fost BV-CV-HR-NT-BC-CV-BV ...La bacau am intrat in selgros, iar in parcare era un logan de culoare (vezi poza avatar NSA), cu nr BC -- XIX ...Este cumva inscris in club? Ca m-am uitat si nu am vazut sa aibe nimic pe el legat de club...Daca avea, ii lasam un bilet in parbriz
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • Nu eram eu si nici nu cred ca e din club masina respectiva.

                        Comment


                        • Nsa...Am zis ca masina era de culoare ca cea din avatarul tau...Nu am zis ca tu erai...Am vrut doar sa vad daca masina aia e in club...Arata destul de frumusel :P
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • Va saluta un loganist de la vaslui....Poate ne intalnim candva..... ;)
                            Pazea ca vine AND-ul

                            Comment


                            • Se mai organizeazaceva duminica? Vreau sa stiu ca sa vad cum organizez timpul.

                              Comment


                              • Daca sunt amatori, hai sa incercam ideea lui Brutus: duminica la ora 17 la stadion. As propune sa ne intalnim jos (langa intrarea din spate) - nu in parcarea de langa McDonald's ca acolo e agitatie.
                                Cine este de acord sa vina, il rog sa confirme participarea.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google