Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Sal nu sunt chiar asa vechi pe aici....Eu sunt din bc dar acum stau in buc. As vrea si eu sa stiu cand se mai organizeaza vreo intalnire poate ma aflu si eu pe-acasa
    To be or not to be....???

    Comment


    • #62
      Originally posted by spartacus_mf View Post
      Salut! Eu propun sa schimbam locul si mai ales ora intalnirii si sigur vor veni mai multi membri la intalnire. Duminica la 12 e cea mai proasta alegere.
      Se poate schimba si locul si ora, nu asta e problema. Hai sa ne intalnim odata mai multi si stabilim.
      Originally posted by comiflor View Post
      Sal nu sunt chiar asa vechi pe aici....Eu sunt din bc dar acum stau in buc. As vrea si eu sa stiu cand se mai organizeaza vreo intalnire poate ma aflu si eu pe-acasa
      In fiecare duminica la ora 12. Daca se schimba locatia sau ora, urmareste thread-ul asta.

      Revin cu rugamintea pentru administratori / moderatori: as dori o lista cu mail-urile userilor din Bacau sa incerc sa-i contactez. Multumesc.

      Comment


      • #63
        Aaahh....Si am uitat sa va intreb de unde fac rost de un sticker cu logan club si eu? Platesc daca e....
        To be or not to be....???

        Comment


        • #64
          Dupa parerea mea e f buna ora,duminik ajung shi eu...Poate se mai anunta cineva...

          Comment


          • #65
            Originally posted by comiflor View Post
            Aaahh....Si am uitat sa va intreb de unde fac rost de un sticker cu logan club si eu? Platesc daca e....
            Vino duminica la intalnire, poate ne aduce Brutus stickere ....

            Comment


            • #66
              Salut tuturor! Vin si eu duminica, asta daca imi iese masina din service, este la vopsit. Mi-au gresit astia codul vopselei....X( Am fost azi la ei si mi-au spus ca e gata pana maine dimineata. Sa auzim de bine, DRIVE SAFE!

              Comment


              • #67
                Am vb la telefon cu Keanurev si i-am trimis si date de contact pe pm si am cerut la inceput 6 stickere ,posibil saptamana viitoare -duminica sa le avem pe masini (pret 4lei +cheltuieli de trimis). Mai vb duminica ,poate vi si tu Ani[i]al2008 sa imi dai detalii ca sunt si eu programat miercuri la vopsit cu portiera cica vor so tina 4 zile ca doar nu dau ei bani pe taxi ,cat nu am masina.Am sai pun sa semneze ca ma tin doar 3 zile ca lor le trebuie o zi sa citeasca codul vopsea,una sa gandeasca sa se apuce,una sa repare 10 min.,una o usuce si inca o saptamana sa repare ce au facut.

                Comment


                • #68
                  Salutari tuturor. Revin cu "noutati" privind masina. Pt BRUTUS in special, si pentru cine mai are probleme cu loganelu':masina mea nu este gata, nu au reusit natafletii din service sa prepare vopseaua, au incercat toate cele 3 coduri de vopsea pt Rosu Passion, nici una nu se potriveste cu nuanta masinii. Explicatiile lor nu mi s-au parut absolut deloc profesionale, de accea nu recomand nimanui sa-si rezolve problemele cu tablaraia la ei.Am cerut un test cu spectrometrul si mi-au zis ca nu au aparatul....Mi se pare foarte ciudat, avand in vedere ca Dedeman este totusi un pilon puternic pe Moldova in ceea ce priveste vanzarea de masini, service, etc. BRUTUS, imi pare rau sa-ti dau asa o veste, incearca totusi sa ii convingi sa-ti semneze "angajamentul" pt cele 3 zile. Masina mea este de o saptamana la ei, saptamana in care am facut drumuri degeaba, nu au reusit sa rezolve nimic. In cele din urma, ieri au dat telefon la Bucuresti si au chemat de acolo o echipa care sa prepare vopseaua, ceea ce inseamna ca abia marti sau miercuri (asta daca reusesc sa rezolve problema) voi ridica masina.
                  Remarca ta este cat se poate de adevarata, din pacate. Inarmeaza-te cu rabdare si vorbeste direct cu seful atelierului. Mult succes! DRIVE SAFE!

                  Comment


                  • #69
                    Da baieti as vrea sa vin...Numai ca eu lucrez in buc si nush daca o sa pot sa ajung de fiecare data....Vb...Eu intrebam in eventualitatea in care ma gasesc prin zona sa vin si eu
                    To be or not to be....???

                    Comment


                    • #70
                      Salut maine merg sa fac revizia la 10ooo la Tg Ocna ,testez si servisul te lasa sa stai langa masina si ulei bun ,cred ca mai aman programarea la dedeman la tablarie daca pana si codul de vopsea care e trecut la portiera il gresesc. Stickerele vin cele comandate saptamana asta,care vreti inscrieti-va pe o lista.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by brutus View Post
                        Salut maine merg sa fac revizia la 10ooo la Tg Ocna ,testez si servisul te lasa sa stai langa masina si ulei bun ,cred ca mai aman programarea la dedeman la tablarie daca pana si codul de vopsea care e trecut la portiera il gresesc. Stickerele vin cele comandate saptamana asta,care vreti inscrieti-va pe o lista.
                        Chiar iti recomand la Tg Ocna,si eu am facut-o, i-s de treaba baietzii,si banuti mai putini...

                        Comment


                        • #72
                          Eu am avut porbleme vineri si a venit unul de la tg ocna pana la moinesti ca eu nu aveam cum sa o duc

                          Comment


                          • #73
                            Salut! Azi dimineata mi-am luat masina. In cele din urma am aflat care era "buba" cu vopseaua.Cei de la DACIA au schimbat proportiile la componentele vopselei, desi codul are acelasi indicativ precum cel anterior. Cel putin asa mi-au zis cei de la Dedeman Bacau. Despre calitatea lucrarii, cel mai bine o sa va las pe voi sa apreciati, asta cand ne vom intalni. Eu unul, nu sunt foarte multumit(doar multumit), tabla e indreptata si nici nu se cunoaste ca a fost infundata, in schimb, vopseaua mi se pare ca e din alta poveste. Nu cunosc nimic despre service-ul din Tg. Ocna, dar o sa aflu de la voi. Sa auzim de bine, DRIVE SAFE!

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by brutus View Post
                              Salut maine merg sa fac revizia la 10ooo la Tg Ocna ,testez si servisul te lasa sa stai langa masina si ulei bun ,cred ca mai aman programarea la dedeman la tablarie daca pana si codul de vopsea care e trecut la portiera il gresesc. Stickerele vin cele comandate saptamana asta,care vreti inscrieti-va pe o lista.
                              Hai ca astept sa vad cum e la Tg.Ocna, la urmatoarea intalnire sa-mi zici si mie sa vad daca merg acolo la revizie.
                              Pentru stickere, vreau si eu . Zi-mi de tricouri, te intereseaza ? (vezi PM).

                              Comment


                              • #75
                                Am fost prea comod sa ma trezesc la 5 sa fiu la 7 la poarta Ideal Tg. Oc. Sa-mi iau numar de ordine,ca ei nu fac programare,asa ca am facut-o la 10002 km Dedeman Bc. Cu 370 lei ieftineala NU? Programat 11,30-terminat13,30,la montaj piese noroc ca am fost langa mecanic asa (am cerut) ca imi punea 5w30 Mobil S in loc de 5w40. Am platit 5 l pt 100ml. La Tg O iesam in aceiasi bani cu Castrol 5w40.Am amnat tablaria ,iar tricou am vazut pm dar nu cred ca are xxxl si acu tre sa refac bugetul. Maine la peste!!!!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google