Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am inteles ce vrei tu. ramane sa discutam duminica. in opinia mea, e o idee buna, dar ma gandesc, ca pe de alta parte, cu cat sunt mai multe modalitati de a confectiona sigle, cu atat mai multe drumuri pt cel care se va ocupa de ele si nu cred ca trebuie sa abuzam de el. eu, deocamdata nu zic nimic, pt ca nici nu stiu unde macar s-ar putea face in bacau aceste sigle.

    P.S.- Totusi am un comentariu la legitimatie. Stefan, nu ai gasit o poza de fundal cu masini mai curate? Pare un peisaj asa de mohorat, pe fundal, cu masinile alea pline de praf, copacii fara frunze. era iarna???
    Last edited by dan08; 3 July 2009, 18:13.
    sigpic

    Comment


    • salutare bacauani ce mai ziceti? tot duminica va intalniti?

      Comment


      • duminica ora 19:00,tot la stadion
        BC-69-PAD,,,va saluta
        sigpic

        Comment


        • Deschid lista cu prezenta (sa vad cati vor veni, ca sa stiu cat film sa iau de acasa):

          1. nsa
          2. tdan08
          3.BC08VDS
          Last edited by nsa; 5 July 2009, 11:09.

          Comment


          • da, tot duminica ne intalnim. daca ai drum prin bacau, te asteptam cu drag.
            sigpic

            Comment


            • pff nu stiu daca ajung duminica...sa vad daca plec sa nu la tara ;)
              si daca ma superi nu-i asa ca e

              Comment


              • Originally posted by gabi galbeaza View Post
                salutare bacauani ce mai ziceti? tot duminica va intalniti?
                Da, Gabi. Duminica la ora 19, daca ai drum pe la noi te asteptam.
                Originally posted by ovidiu_bc View Post
                am un sfat,nu stiu daca e bun,zic si eu sa ma bag in treaba,cum avem noi sigla albasta LOGAN, sa se faca pe o folie transparenta (LCB,cladirea,copacii,si caprioara si restu ALBE) si sa lipim noi pe sigla,daca cineva nu a inteles pot sa vorbesc si pe mess
                Sunt pentru lipit pe sigla masinii. De aceea am facut si pentru phase II.
                Originally posted by tdan08 View Post
                P.S.- Totusi am un comentariu la legitimatie. Stefan, nu ai gasit o poza de fundal cu masini mai curate? Pare un peisaj asa de mohorat, pe fundal, cu masinile alea pline de praf, copacii fara frunze. era iarna???
                N-am gasit si tot am cautat. Imi trebuie o poza cu mai multe masini din club, din pacate doar pe asta am gasit-o. Putem face una duminica, dar sa vedem cati ne strangem.
                Oricum, cine nu vine duminica posibil sa ramana fara legitimatie, ca dupa ce faci pozele, as vrea sa le si fac.

                Comment


                • Originally posted by nsa View Post
                  Oricum, cine nu vine duminica posibil sa ramana fara legitimatie, ca dupa ce faci pozele, as vrea sa le si fac.
                  Cine are urechi de auzit sa auda si cine are ochi sa citeasca si sa ia aminte.
                  Va asteptam duminica.
                  sigpic

                  Comment


                  • Afirmatiile astea cam suna a santaj,trebuie sa fim mai intelegatori.Parerea mea.

                    Comment


                    • Nu e vorba de asa ceva, doar ca e o activitate importanta duminica si trebuie sa fie lumea prezenta. Cine vrea, ca nu exista obligativitate la prezenta.
                      Pe de alta parte, sa nu uitam ca avem de organizat o regionala, lucru care nu e usor de facut. Iar in 3-4 oameni, am mari rezerve ca putem face ceva. Si nu as vrea sa fim cunoscuti ca orasul care s-a laudat cu o regionala si apoi n-a mai facut-o. Si daca tot am adus discutia aici, saptamana viitoare cel tarziu e cazul sa postam ceva variante de cazare. Pana duminica sper sa obtin un raspuns de la Barlog referitor la disponibilitate si pret, care pana acum pare a fi varianta preferata.
                      Saptamana viitoare mi-am propus o vizita la dealer pentru o discutie despre o eventuala sustinere a regionalei, sa vedem daca si ce iese de aici. Dar mai discutam duminica.
                      Last edited by nsa; 3 July 2009, 22:25.

                      Comment


                      • am gasit un banc pe forum,si ca sa nu fiu egoist am sa vi-l zic si voua.

                        Parintii lui Ionel doresc sa faca sex dar nu stiu ce sa se faca cu copilul.
                        Barbatului însa, îi vine o idee:
                        - Ionica, iesi putin pe balcon si povesteste-ne frumos ce se
                        întîmpla pe-afara.
                        lonica iese pe balcon si povesteste:
                        - Nea Ion de la parter si-a dus cîinele într-o tufa sa faca pipi…
                        Un politai cauta ceva… Tanti Paraschiva tocmai a plecat cu prietenul ei…
                        Parintii lui Vasilica si-o pun…
                        - De unde-o mai stii si pe asta? îl întreaba tatal, din camera.
                        - Sta si el singur pe balcon, ca mine.
                        Last edited by nsa; 4 July 2009, 20:02. Reason: Post dublat
                        BC-69-PAD,,,va saluta
                        sigpic

                        Comment


                        • Am vazut sigla propusa, dar ar trebui sa precizati daca clubul se refera strict la municipiul Bacau pt ca folositi simboluri de pe stema municipiului. Judetul are alte insemne heraldice http://bacaul.ro/stema-jud-bacau-3246/
                          Cred ca pe imagine ar fi suficienta harta judetului (daca se refera la tot judetul), e sugestiva, o cunoaste toata lumea (!) si nu starneste comentarii. Succes!
                          Last edited by 1.6_mpi; 4 July 2009, 23:40.
                          sigpic

                          Comment


                          • E o problema interesanta, initial si eu m-am gandit la variante cu sigla judetului. Ar fi o idee ca LC Bacau sa reprezinte judetul Bacau, dar acest lucru ar trebui sa-l auzim de la colegii din celelalte orase ale judetului. Pentru ca a fi membru in club presupune si prezenta, din cand in cand macar, la intalniri precum si implicarea in activitatile clubului.

                            Comment


                            • Eu as veni cu placere, imi place masina, dar stau la 60 Km, ora e datul de tarzie mai ales ca acum cand vin pe la Bacau nu mai scap de fiica-mea. Oricum, pe forum sunt prezent zilnic.
                              sigpic

                              Comment


                              • Da, distanta poate fi o problema. Dar asteptam oricand colegii din judet cu placere. Ora e tarzie in perioada verii din cauza caldurii si a activitatilor de week-end din perioada asta.
                                Regionala din septembrie in schimb e un motiv bun de vizita

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google