Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut LoganClub Bacau, in cursul zilei de maine sau maxim de joi o sa am un drum spre falticeni, si am sa trec si prin Bacau, nu am mai trecut prin orasul vostru si mi-am zis daca tot trec poate faceti o intalnire fulger de o ora sa nu zic ca am trecut nevazut prin bacau, astept un raspuns de la voi si eu am sa va tin la curent in caz ca intervine ceva si nu trec sau ora la care ajung prin bacau.
    Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

    Comment


    • Eu unul pot sa fiu prezent doar dupa ora 19,00.Daca te incadrezi in intervalul asta orar,vin cu mare placere.

      Comment


      • Ah, nu cred ca ma incadrez ca nu vreau sa ajung noaptea la falticeni...mai ales ca nu stiu drumul si tre sa fiu atent, am gps-ul unui prieten dar nu are upgradate strazile si tre sa fiu atent si la indicatoare
        Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

        Comment


        • Poate pot veni ceilalti baieti,da si tu un interval,cam pe la ce ora esti in Bacau.

          Comment


          • @Danny90: spune o ora la care esti in Bacau si ne intalnim la stadion.

            Comment


            • Eu am programare dimineata la service-ul dacia din tulcea..pentru schimbat caseta directie si nu stiu cat stau acolo...ca de acolo merg acasa fac niste bagaje si apoi plec spre falticeni...depinde doar de cat ma tine la service sa imi schimbe aia...oricum estimez ca dupa-amiaza pe la 2 sunt in bacau...
              Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

              Comment


              • olla colegi duminica o sa ma vedeti si pe mine pe la intalnire cu sau fara masina eu tot vin ca nu am mai dat cam de multisor pe la intalniri gata vacanta si pentru mine
                daca e pana in ora 2 vin si eu la intalnirea fulger si nu pot sa stau decat pana max la 3
                si daca ma superi nu-i asa ca e

                Comment


                • Ar cam fi cazul, pe moment esti singurul membru fara legitimatie
                  @Danny90: e cam greu la ora 2, suntem la serviciu majoritatea. Dar vedem ....

                  Comment


                  • Da, va inteleg cu serviciul...daca nu o sa se poata nu este nici o problema,eventual daca e cineva care stie ca poate veni sa imi lase un PM cu numarul de telefon si imediat am sa ii dau un mesaj sa stie care e numarul meu si pastram legatura maine.Salut
                    Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                    Comment


                    • Lasa legitimatia pt mine nu e decat un obiect ce arata(atesta ) ca sunt in club tot ce conteaza e ceea ce simti pentru aceasta comunitate... cu sau fara legitimatie tot membru al clubului am sa raman
                      si daca ma superi nu-i asa ca e

                      Comment


                      • Intalnirea de maine o tinem in deplasare la Roman, asa ca deschid lista de prezenta (plecare la 17:30 din parcarea stadionului):
                        1. NSA
                        2. ?
                        Last edited by nsa; 12 September 2009, 22:04.

                        Comment


                        • Intalnirea de maine o tinem in deplasare la Roman, asa ca deschid lista de prezenta (plecare la 17:30 din parcarea stadionului):
                          1. NSA
                          2. BC08VDS
                          Last edited by nsa; 12 September 2009, 22:05.

                          Comment


                          • Putin off topic nu strica... sper sa va ajunga pana la regionala!

                            P.S. Fanele, trimite-mi adresa!
                            Attached Files
                            sigpic

                            207 noir obsidien

                            Comment


                            • Multumim,sigur ajung pana la regionala doar nu le trimiti cu trasura.

                              Comment


                              • mi-a murit hardul. mai intru din cand in cand de la serviciu. pana rezolv situatia, pt anunturi sau activitati urgente si neplanificate sa ma sunati.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google