Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imi asum riscul. un avertisment acolo nu-i bai. pana la 15 puncte cand imi suspenda permisul mai este. am circumstante atenuante ca am spus-o in spirit de gluma si nu am atacat pe nimeni. sa-mi aduci si mie de la poiana brasov o.... prajitura (pardon 3 prajituri "3 de alea, 3 de alea si 3 de celelalte").
    sigpic

    Comment


    • Cam liniste, sa inteleg ca duminica facem pauza?

      Comment


      • si eu planuiesc sa plec din bacau. mai profit de vara atat cat a mai ramas. restul... restul, oricum au disparut de la inceputul verii.
        sigpic

        Comment


        • Cam asa este. Ok, duminica fara intalnire. Sper insa ca si ceilalti membri sa isi revina ca nu vad cu ochi buni regionala in stilul asta.

          Comment


          • Eu am revenit in Bacau,daca va razganditi cu intalnirea,eu o sa fiu prezent.

            Comment


            • Lista de prezenta pentru duminica, 6 septembrie (si hai ca s-a terminat vara ):
              1. NSA
              2. ...

              Comment


              • Lista de prezenta pentru duminica, 6 septembrie (si hai ca s-a terminat vara ):
                1. NSA
                2. BC08VDS

                Comment


                • Da, se pare ca s-a terminat.

                  1. NSA
                  2. BC08VDS
                  3. TDAN08
                  sigpic

                  Comment


                  • Se stie ca eu sunt prezent chiar daca nu postez (probl PC)mai ales daca mai da un bip sorin inainte . asa ca puneti-ma pe lista si pt 27.09.09

                    Comment


                    • 1. NSA
                      2. BC08VDS
                      3. TDAN08
                      4. BRUTUS

                      Se zice ca toamna se numara bobocii. E timpul sa numaram si noi membrii adevarati. Hai, veniti, mai ales ca se apropie un eveniment important pe care il vom organiza si prezenta fiecaruia conteaza. Si nici nu aveti unde sa va duceti duminica, pt ca se anunta o vreme cu multe ploi. Asa ca e vremea sa strangem randurile.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ar cam fi cazul sa vedem cine e si cine nu membru.
                        Oricum duminica am lucruri importante sa va spun legat de regionala, de implicarea extrem de buna a Dedeman Auto in aceasta actiune si de unele lucruri de viitor, lucruri avantajoase pentru membrii clubului. Cei care sunt si vor mai fi membri.
                        Nu spun ca e obligatorie prezenta duminica ci doar recomandata.

                        Comment


                        • Deci Lc Bacau are doar 4 membri?

                          Comment


                          • Cam asa, 4 dar buni
                            Am anuntat ca prezenta la intalnirea de azi e "recomandata" dar .... fiecare cum stie.

                            Comment


                            • Ne-am intalnit si azi, intr-o formula mai extinsa ca de obicei. Sper sa se reintregeasca din nou "familia".
                              DSC05614.jpg DSC05617.jpg
                              Sorin ne-a prezentat ultima moda in materie de logan tuning. A mai castigat 3 cai la masina. Pt comenzi on-line contactati-l in privat.
                              DSC05610.jpg DSC05618.jpg


                              Am uitat sa mentionez si un lucru important. ne-a onorat cu prezenta si un membru al clubului Reno. Multumim pt participare si te mai asteptam.
                              Last edited by nsa; 6 September 2009, 22:23.
                              sigpic

                              Comment


                              • Deci faci misto de mine,lasa ca te prind eu la cotitura.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google