Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Apeleaza la Stefan,el e doctorul calculatoarelor

    Comment


    • deja am facut asta. vedem maine diagnosticul.
      sigpic

      Comment


      • Ii fac reclama lui Stefan pentru ca mi-a promis comision la fiecare client,sper ca ti-ai dat seama.

        Comment


        • comisionul in ce e?? bani, bautura sau femei????
          sigpic

          Comment


          • Confidential.

            Comment


            • Eu demontez jumatate de masina pentru un led care nu facea contact in bord si voi va faceti comisioane pe spatele meu
              Dan, caut maine si te sun dimineata.
              Acum serios, intalnirea de pe 20 septembrie se tine la ora 18 si e cu prezenta obligatorie pentru toti membrii LC Bacau. Se vor distribui fluturasii de promovare si fiecare membru va avea portia lui de distribuit. Cine e si mai vrea sa fie membru ... Plus siglele cu LC Bacau, astazi au plecat prin posta spre noi.
              Lista de prezenta duminica 20 septembrie ora 18:
              1. NSA
              2. ?
              Last edited by nsa; 14 September 2009, 22:09.

              Comment


              • Vin si eu
                si daca ma superi nu-i asa ca e

                Comment


                • Lista de prezenta duminica 20 septembrie ora 18:
                  1. NSA
                  2. TDAN08

                  Stefan, scimba ora si in semnatura ta.
                  sigpic

                  Comment


                  • Azi am ridicat ceva de la posta .....
                    PICT0017.JPG PICT0018.JPG

                    Multumim frumos, Sorinj
                    Cine vrea sigle sa vina duminca cu 1,5 lei la el.
                    De asemenea sugerez ca peste sigle sa punem un autocolant transparent pentru o protectie suplimentara la spalatorie. Poate aduce cineva asa ceva?

                    Maine probabil iau fluturasii de promovare pe care ii distribuim duminica la fiecare membru. Fiecare va avea un set de impartit prin oras.
                    Tot maine probabil ca stabilesc programul intalnirii cu Dedeman.
                    Daca poate veni cineva din Onesti sa ia niste fluturasi ar fi foarte bine. lorenzlorenzu sau kmi_27 credeti ca puteti trage o fuga?
                    Asa ca astept in continuare o lista de prezenta mai consistenta pentru duminica ..... reiau anuntul ca prezenta duminca la intalnire este obligatorie pentru membrii LC Bacau.
                    Reiau lista de prezenta:
                    1. NSA
                    2. TDAN08
                    3. BC08VDS
                    4. IONELUXXL
                    5. ?????

                    Comment


                    • eu iau mai multe sigle sa am de rezerva. iau de 10 lei. cat vine de 10 lei, 100 grame??
                      sigpic

                      Comment


                      • Cam asa, sa aduci cantarul A, si un foarfec pentru cine vrea sa le lipeasca acolo pe loc.
                        Ti-ai rezolvat calculatorul din cate vad
                        Last edited by nsa; 17 September 2009, 20:13.

                        Comment


                        • sunt la serviciu. nu am rezolvat nimic momentan, decat ca am facut diagnoza si dupa cum am intuit era hardul. maine se rezolva si acasa... sper.
                          sigpic

                          Comment


                          • Prezent si yo

                            Comment


                            • Buna ziua, domnilor!
                              Vin si eu cu o mare rugaminte la voi: aflati va rog programul, titlurile si preturile filmelor care vor rula sambata 26.09.2009 la multiplexul din Mall Arena. ... comanda de la 'coana boiereasa, vrea la cinema. Ma intereseaza cinematograful multiplex, sau optiplex sau cum naiba s-o numi el, nu altea pe 35mm clasice.
                              Scuze pentru OFF!
                              Respect mare pentru clubul vostru si bere multa pentru membrii sai!

                              Comment


                              • Mircea, ai aici programul Cinema Mall. Inca nu e afisat pentru 26 septembrie, dar va fi actualizat. Pretul din cate stiu e 25 lei biletul. Recunosc ca eu inca n-am fost acolo .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google