Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Io vin si daca nu ma treceti pe lista sper ca ati observat(si cu o zi inainte) . Ceva vin fiert aduce cineva sa schimbam antigelu la masini . Tema saptamanii verificarea masinilor inainte de intrare in iarna. Cumpar 3-4 genti de otel ofer 50 ron / buc.

    Comment


    • Eu dau un raspuns sigur maine daca vin duminica (cel mai probabil vin)
      Chiar is curios si eu in legatura cu antigelu... E indicat sa il schimb in cazu meu masina de 3ani si 36.700km ?

      Comment


      • nu este cazul sa-i schimbi lichidul de racire, el se schimba la 90000Km sau 5 ani, impreuna cu lichidul de frana

        ma bucur ca dialogati cu un nou ,,coleg'', am tot incercat sa vorbesc cu voi...NU-MI TREBUIE SA INTRU IN ,,ADUNAREA VOASTRA'' ...LOGAN CLUB BACAU, sa va fie rusine moldovenilor
        Last edited by cristidedea; 30 October 2009, 20:07. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • De ce sa ne fie rusine?

          Comment


          • crstidedea, cred ca ai tulburari de comportament si personalitate. acum ma bucur ca nu vrei sa intri in "adunarea" noastra. mergi cu Domnul.

            PS- chiar incercai sa dialoghezi cu noi?? unde??? cred ca mi-a scapat.
            sigpic

            Comment


            • Pe individul de la Onesti care se crede superior il rog sa acceseze link-ul asta http://www.youtube.com/watch?v=2pJVzv4mQbs

              Comment


              • Originally posted by cristidedea View Post
                nu este cazul sa-i schimbi lichidul de racire, el se schimba la 90000Km sau 5 ani, impreuna cu lichidul de frana

                ma bucur ca dialogati cu un nou ,,coleg'', am tot incercat sa vorbesc cu voi...NU-MI TREBUIE SA INTRU IN ,,ADUNAREA VOASTRA'' ...LOGAN CLUB BACAU, sa va fie rusine moldovenilor
                cristidedea iti multumesc pentru lamurirea cu lichidu de frana si totusi nu inteleg ce vrei sa spui cu "am tot incercat sa vorbesc cu voi", "NU-MI TREBUIE SA INTRU IN ,,ADUNAREA VOASTRA'' ...LOGAN CLUB BACAU" ...Cu cine ai incercat sa vorbesti ? Nu tea luat cineva in seama sau care-i treaba ? Si care e treaba cu "moldovenilor" ? Explica-mi ca eu unu habar nu am despre ce vorbesti si de ce ai luat foc asa deodata

                Comment


                • Sa sune cineva repede la 112 sa vina pompierii ca poate arde de tot cristidedea. Chiar, care e motivul pentru care te-ai aprins asa deodata, ca nu inteleg.

                  Comment


                  • la ce ora se fac intalniri dupa data de 01.11.2009?
                    BC-69-PAD,,,va saluta
                    sigpic

                    Comment


                    • Ovidiu, iar esti in alta parte decat noi
                      Ia ghici, la cat se tin intalnirile?

                      Comment


                      • ovidiule, tu esti din alt univers....
                        sigpic

                        Comment


                        • ovidiule la ora 17:00 e intalnirea dar tu poti sa vii de la 16:30 ca sa fii mai sigur ) ;) glumeam
                          si daca ma superi nu-i asa ca e

                          Comment


                          • "stiam",dar vroiam sa fiu sigur
                            BC-69-PAD,,,va saluta
                            sigpic

                            Comment


                            • vin si eu

                              Comment


                              • Originally posted by ovidiu_bc View Post
                                "stiam",dar vroiam sa fiu sigur
                                Vii direct de la Iasi?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google