Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum o dai oricum nu scapi de programul pe care ti l-am facut pentru azi.

    Comment


    • am H1N1, asa ca stai departe de mine.
      sigpic

      Comment


      • Atunci poti sa stai acasa.

        Comment


        • nu, ca mi-e dor de voi.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by ROLion View Post
            Beti un vin fiert astazi ? Sa stiu ca sa nu aduc degeaba ... zic eu ca 1-2 pahare de vin fiert combinate cu un pahar de suc in 1 ora jumate 2 nu conteaza
            La multi ani Mihai,cred ca vin fara masina,adu damigeana.Acum il sun si pe Razvan,doamne ce betie o sa tragem.

            Comment


            • foarte tare frate!!! da` tu acum ai vazut ce a zis mihai mai sus?????? dupa ce ai vorbit jumate de ora cu mine, acum ti-a picat fisa???
              sigpic

              Comment


              • M-ai blocat cu gripa ta porcina si n-am mai citit toate posturile.

                Comment


                • sper sa ajunga 2,5l
                  damigeana n-am da am butoi de 300l si mie cam greu sa-l car pan acolo

                  Comment


                  • intalnirea din 08.11.2009

                    poze de la intalnirea de azi, unde i-am facut urari de bine lui mihai, am ciocnit un pahar de vin fiert si am ascultat povestile hazlii ale lui "sageata", noul venit in logan club bacau.

                    DSC06201.jpg DSC06202.jpg
                    DSC06204.jpg DSC06205.jpg

                    PS- Daca stie razvan ce a pierdut..... dar cred ca era el pe undeva, nu cred ca nu a gasit niciun mihai.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sa nu spui pe forum ca am plecat cu masinile dupa ce am baut.

                      Comment


                      • nuuuu, au ramas acolo. le luam maine dimineata. doamne ce repede am ajuns acasa pe jos. daca stiam dinainte ca sunt asa de iute de picior, nici nu-mi mai luam masina.
                        sigpic

                        Comment


                        • Putem fi luati de model de ceilalti forumisti.Ce baieti corecti suntem.

                          Comment


                          • din ciclul:

                            Originally posted by tdan08 View Post
                            povestile hazlii ale lui "sageata", noul venit in logan club bacau.
                            va dedic....

                            In padurea cu alune, Aveau casa trei pitici. Vine pupaza si spune: Simptomatic, idiosincrazia dilematica îsi reverbereaza atenuant ecourile absconse protoarmonice din spatele semitranscendent si disonant al obscurantismului incandescent de sorginte medievala, capsulând filonul crepuscular sincretic si aluziv metempsihotic al transmigratiei alchimice înspre circumvolutiunile interioare ale epocii istorice care tind sa formeze adevarate supape paleontologice înspre propensiunea paradigmelor de orientare paseista. Pupaza a fost ucisa cu bestialitate de cei 3 pitici!
                            exista si traducerea daca vreti.
                            Last edited by sageata; 8 November 2009, 21:57.
                            Out of my mind! Back in 5 minutes!

                            Comment


                            • Mai bagat in ceata,Patapievici de Bacau ce esti.

                              Comment


                              • ok! lasa ca te scot acus.

                                In carte se relateaza cum cangurii (Beutelratten) sunt prinsi si inchisi in custi (Kotter), acoperite cu o tesatura (Lattengitter)care sa-i fereasca de ploi. Aceste custi se numesc in germana 'custi acoperite cu panza' (Lattengitterkotter) si, atunci cand contin un cangur, ele sunt numite Lattengitterkotterbeutelratten. Intr-o zi, hotentotii au arestat un asasin (Attentater), acuzat ca ar fi omorat o mama (Mutter) hotentota (Hottentottenmutter), avand un fiu cam prostut si balbait (Stottertrottel). O astfel de femeie se numeste, in germana, Hottentottenstottertrottelmutter, iar asasinul ei este un Hottentottenstottertrottelmutterattentater. Politia il prinde pe asasin si il inchide provizoriu intr-o cusca pentru canguri (Beutelrattenlattengitterkotter), dar captivul evadeaza. Imediat, toti pleaca in cautarea fugarului si, deodata, un razboinic hotentot se intoarce strigand: -Am prins asasinul (Attentater)! -Da? Care asasin?, intreaba seful de trib. -Pe Lattengitterkotterbeutelratterattentater, raspunde razboinicul. -Cum adica, asasinul din cusca de canguri acoperita cu panza? intreaba seful hotentotilor. -Pai, raspunde bastinasul, pe Hottentottenstottertrottelmutterattentater. (Asasinul mamei hotentote a copilului prostut si balbait). -Aaa, asa, da! raspunde seful hotentotilor. Puteai sa zici de la-nceput ca l-ai prins pe: Hottentottenstottertrottelmutterlattengitterkotter beutelrattenattentater.
                                Out of my mind! Back in 5 minutes!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google