Discutii Generale LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • super super tare! felicit pe toti cei care au putut sa ajunga azi la Stauceni si au ridicat stindardul Logan Club si la o asemenea competitie!
    bravo ptr poze, Seby!
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • Aici Sandutzzu!
      fotograful LCBt in actiune !
      Multumim Lucian, poate data viitoare ne onorezi si tu cu prezenta, imi cumpar eu o tigaie si ma dau pe acolo (vin cu 1310u' din 89' a lu' bunica).
      Seat-ul a fost tare (avand avantajul ca pilotul este profesionist).
      My Ride - Prestige 1.6 16v

      Comment


      • iasi

        Originally posted by onnu_SBL View Post
        multumesc colegii pentru informatii,eu nu o sa partcip,dar de la logan club iasi participa un loganist pe nume tony mcare are destula experienata,asa ca putetit sa-l sustineti si pe el,are un logan rosu mko,
        felicitari baietilor care au participat pe MKO

        Comment


        • loganclubiasi multumeste colegilor de la loganclub BOTOSANI,ca i-ati sustinut pe grim si pe tony,chiar au ramas surprinsi baietii,si speram ca la urmatoarea etapa,pe 17 aprilie sa fim mai multi,numai bine!!!

          Originally posted by sebyup View Post
          Intr-adevar au participat baietii de la Iasi la cursa, au facut senzatie, au fost sustinuti de noi, si din cate stiu au luat si un premiu, din auzite (nu am mai stat la premiere) ar fi iesit primii la categoria lor . Felicitari pentru cei doi participanti si ii mai asteptam pe la noi. Am plecat 5 din Botosani dar acolo a mai venit si Ciprian. Am creat o impresie foarte buna organizatorilor de la Green Club Rally, am discutat cu coordonatorul principal si i-a placut cum am fost organizati. Poate data viitoare daca va fi vremea mai frumoasa vom merge mai multi. Si poate totusi va concura odata si odata cineva de la noi....
          PS. Doar cateva poze de la eveniment (micsorate), sunt si filmulete, dar acestea nu le pot pune pe forum din cauza ca ocupa mult spatiu.
          tony a luat locul I
          grim a luat locul II
          Last edited by onnu_SBL; 29 March 2010, 12:07. Reason: Automerged Doublepost
          God is my copilot

          Comment


          • de ce au ramas surprinsi? nu puteam sa nu fie acolo cativa dintre noi...felicitari ptr locurile obtinute!
            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

            Comment


            • pai nu au stiut ca o sa aiba si suporteri!!!
              God is my copilot

              Comment


              • Poate daca stiam un pic mai din timp ca vin ne mobilizam mai multi suporteri...

                Hai si un reportaj de la TeleM http://www.telembt.ro/viteza_pe_macadam-a11249.html

                Last edited by sebyup; 29 March 2010, 23:21.
                Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                Comment


                • frumos! de noi nu au scris nimic.
                  My Ride - Prestige 1.6 16v

                  Comment


                  • La Multi Ani Seby sanatate si multi bani!

                    http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                    Comment


                    • La multi ani! Dai de baut !
                      My Ride - Prestige 1.6 16v

                      Comment


                      • Multumesc pentru urari...La faza cu datu de baut ma mai gandesc....
                        Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                        Comment


                        • La multi ani Eusebiu si multa sanatate din partea familiei Chitan ! Sa ne traiesti barbate.

                          Ieri am pus pe masina instalatia de gaz. Astazi am fost la RAR pentru verificari si am mers 128 de km. Nu e mare diferenta fata de benzina, doar ca in panta e mai inceata, in rest trage. O sa vad cum se comporta si cati kilometri o sa fac cu primul plin de gaz.
                          Last edited by xwwbotosani; 1 April 2010, 18:32. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Pai daca asa.... inainte sa ataci panta, sa nu uiti sa-ti iei demaraj!

                            http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                            Comment


                            • la multi ani si de la mine desi ne-am vazut azi!
                              sa te tina si sa iti poarte masina sanatos, Ionel!
                              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                              Comment


                              • Ionel, sa dea Dumnezeu sa te tina gazu'... la ACR l-ai montat nu ? Vecinul meu lucreaza la atelier acolo ... si a zis ca mai toata lumea is pune GPL acuma... .
                                P.S: sa iti iei demaraj mai ales la semafor ))))
                                My Ride - Prestige 1.6 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google