Discutii Generale LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna, lcb!

    Vreau sa va urez "paste fericit" , alaturi de cei dragi.

    Sarbatori fericiate!!!!

    Comment


    • aveti timp si de un membru din Bucuresti zilele astea?

      Comment


      • Eu, sunt plecat, poate ceilalti baieti... esti de prin zona?

        Dumnezeu sa va dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, o promisiune la fiecare grija, o binecuvantare la fiecare pas. Fie Ca Sarbatoarea Invierii Domnului Sa Va Aduca In Case Lumina, Dragoste, Intelegere Si Sanatate!!! HRISTOS A INVIAT !
        Fam.Apopei-Guraliuc

        P.S: Stiu ca e cam devreme pt "Hristos a inviat!", dar nu voi putea intra urmatoarele zile, asa ca va urez si un "Paste fericit!"
        Attached Files
        Last edited by C&S; 2 April 2010, 20:35.
        My Ride - Prestige 1.6 16v

        Comment


        • pai sunt la socri. in mun. Botosani. masina o gasiti pe forum. poate aveti careva un torx sa schimb si eu niste ace la bord, ca abia ce le-am primit si n-am sculele la mine

          Comment


          • da-mi un semn si rezolvam.
            Computer, did we bring batteries?... Computer?...

            Comment


            • Paste Fericit!

              http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

              Comment


              • O Sarbatoare Fericita pentru toti baietii si familiile lor!

                Comment


                • Un Paste cu liniste in suflet si pace va ureaza familia Chitan.

                  Comment


                  • Prin Sfânta Inviere a Domnului Hristos,s-aveţi în casă pace si-un suflet luminos.Iar Tainele Divine :Iubirea şi Speranţa,ÃŽncrederea,Lumina,Să vă-ncălzească viaţa.De Sfînta Sărbătoare,S-aveţi suflet curat,Pască şi ouşoare.Va doresc un PASTE FERICIT din partea L.C. Valea Jiului!

                    Comment


                    • Astazi 10.04.2010 are loc a II-a etapa a Campionatului Judeţean de Raliu la autodromul de la Stauceni. Cand am fost noi pe 27.03.2010 a fost prima etapa...Nu am apucat sa va anunt din timp ca abia azi dimineata am aflat si eu...Sorry !!!

                      PS. Din cate am inteles de la cei de la Logan Club Iasi, vin iarasi cei doi, Grim si Tony. Le uram bafta si sa iasa iar pe locurile fruntase !!!
                      Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                      Comment


                      • nu e nimic ... nu avem cum sa ajungem ... merem la Suceava!
                        My Ride - Prestige 1.6 16v

                        Comment


                        • Baietii de la Iasi iar au luat locul I si II...FELICITARI....
                          Am fost si eu un pic acolo la autodrom dar era aproape de final...asa ca am reusit sa surprind doar cateva cadre...
                          Attached Files
                          Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                          Comment


                          • Este cineva interesat de litere pentru volan? La intalnire au fost 2 doritori...Marius (XGK) si Ovidiu (CAM). Costul este de 15 lei/setul + 6 lei coletul, daca sunt mai multi doritori se imparte costul coletului. Miercuri dau comanda...daca mai sunt doritori va rog sa va anuntati pana miercuri la orele 20.00.
                            Attached Files
                            Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                            Comment


                            • cunoasteti pe cineva in BT care poate sa imi puna masina pe calc?

                              Comment


                              • La Caslaru la Baisa se pune pe calculator, e undeva la 30 de lei diagnoza
                                Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google