Discutii Generale LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Votati cu incredere pe info pro , mai intai a fost distractie…ptr simon claudiu, L.C Deva, multumim ca suntem uniti si ne ajutati, numai bine!( 100 de l de bere)
    cu respect kenjiro_sanga, L.C. Deva
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • #17
      Astazi mi-am foliat capota cu negru mat...atasez cateva poze pentru cei interesati...si folierea neagra la stalpi va arat diseara cand o sa mai fac cateva fotografii...
      Foliere capota + stalpi = 75 de lei
      Attached Files
      Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

      Comment


      • #18
        Arata bine. Ti-a mai ramas ceva folie pentru stalpii mei? Tuborg plateste(in natura).

        Comment


        • #19
          frumoasa a mai iesit! parca e alta masina...
          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

          Comment


          • #20
            frumoasa. ma intereseaza si pe mine la stalpi. discutam

            Comment


            • #21
              Cum am spus, Tuborg plateste !!!

              Comment


              • #22
                Mie nu prea imi place cum au facut stalpii...a fost nevoie sa retusez un pic la ei...la vale de Pita de la maternitate este folie neagra mata...este 18 lei metrul....si are latime de 90 de cm...
                Eu mi-am luat de 10 lei cu gand sa schimb la stalpi unde nu imi place....dar nu a fost nevoie...si cred k o sa o folosesc k parasolar la parbriz, o sa o inlocuiesc pe cea argintie cu una neagra....
                In primele 2 fotografii este cum au facut ei la stalpi...in urmatoarele doua e dupa ce am retusat...am mai pus niste folie...daca se va dezlipi, atunci o sa pun de-a-ntregul tot...dar eu sper sa nu fe cazu...
                Attached Files
                Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                Comment


                • #23
                  Beton!!! Cred ca o sa-mi fac si eu
                  Logan 1.5 dci Ambition

                  Comment


                  • #24
                    Arata super bine. Nu ai pozat la stâlpi. Așteptam sa mai pui poze.

                    Scuzați somnorosul. Abia acuma am văzut.
                    Last edited by xwwbotosani; 25 May 2009, 21:03. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #25
                      pai cum e in ultimile 2 poze, asa ar fi trebuit sa fie de la inceput. curios ca eu intr-o zi am trecut pe la magazinul ala si nu aveau folie mata

                      Comment


                      • #26
                        Arata super! La stalpi ar fi trebuit sa dea jos chederele de la portiere.
                        Capota au lucrat-o bine?
                        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                        Comment


                        • #27
                          Au lucrat bine la capota...la stalpi a doua oara pun eu ...si o sa dau jos si chederele....
                          Azi am trecut eu pe acolo si au folie...la al doilea magazin langa ProTherm...
                          Sorin, daca vrei ne intalnim intr-o zi sa vezi cum au lucrat...k stiu k vroiai si tu sa pui...
                          Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                          Comment


                          • #28
                            ok, chiar sunt curios s-o vad de aproape
                            Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                            Comment


                            • #29
                              seby, super !
                              a iesit faina capota pacat ca ai dat bani degeaba pe aia de la stalpi !
                              My Ride - Prestige 1.6 16v

                              Comment


                              • #30
                                Nu am dat degeaba banii pe folia de la stalpi....k aia nici nu prea cred k mi-a pus-o la socoteala....si daca ar fi fost era vreo 10 lei in plus...
                                Azi am foliat si la grila "zambetul" ala...aveti poze cu inainte si dupa...
                                In aceasta seara s-a ma pus un stiker la un membru Logan Club Botosani - Ionel...sa iti traiasca mestere
                                Attached Files
                                Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google