Discutii Generale LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Depinde cat vrei sa tii masina. Probabil in timp va aparea si consumul de ulei. Eu unul nu as cumpara o masina care a functionat pe gaz. Totul este un calcul economic. Daca tu crezi ca renteaza atunci pune instalatie de gaz. Meseriasii de la ACR nu-mi inspira prea multa incredere. Intreaba pe la taxi unde au montat instalatiile, ei au mai multa experienta in acest sens. Bafta !

    Comment


    • #47
      Am vorbit cu un tip de la TAXI care are instalatie de doi ani. A montat instalatia cand masina avea 40.000 km la bord. Are facuti 20.000 km si nu a avut probleme nici vara nici iarna. A zis ca se merita. Cat despre intretinere schimba la 15.000 km niste filtre care costa cel mult 50 ron. Alimenteaza numai de la Luck Oil ca e cel mai bun gaz si e 18.000 litrul. Are butelie de 60 litri si autonomie in oras de 550 - 600 km in functie de trafic. Cat despre uzura la motor nu a simtit nimic deosebit.

      Mergeți la vot! E unul din drepturile noastre constituționale. Sa nu lăsam pe alții sa abuzeze de dreptul nostru.
      Last edited by xwwbotosani; 7 June 2009, 09:08. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #48
        In aceasta seara s-au pus stikere la un viitor membru...Ii urez bun venit lui Alex si il asteptam la intalnirea viitoare...
        Attached Files
        Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

        Comment


        • #49
          Bine ai venit, Alex! Abia astept sa ne cunoastem!
          Computer, did we bring batteries?... Computer?...

          Comment


          • #50
            Originally posted by sebyup View Post
            In aceasta seara s-au pus stikere la un viitor membru...Ii urez bun venit lui Alex si il asteptam la intalnirea viitoare...
            m-am intalnit azi cu el prin oras

            Comment


            • #51
              bravo .... acum cati suntem ?
              :>
              My Ride - Prestige 1.6 16v

              Comment


              • #52
                Bine ai venit in randul nostru!
                Logan 1.5 dci Ambition

                Comment


                • #53
                  Bun venit in echipa !

                  A ! Am uitat, sunt invitat oficial la o programare pentru inlocuirea centurii centrale spate cu una cu prindere in trei puncte. Deci zvonul a devenit realitate. Eu tocmai am trimis un e-mail la vocea clientului si i-am intrebat daca nu pot beneficia de un tratament anticoroziune si nu am primit inca nici un raspuns, dar mai este timp. Oricum initiativa lor cu centurile spate este demna de toata lauda. Deci, RESPECT , ca la Holsten...
                  Last edited by iulian paul; 10 June 2009, 23:38. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #54
                    Si eu deabia astept sa ne intalnim....

                    Comment


                    • #55
                      Bun venit ALX 99. Te asteptam la intalnirile noastre periodice si pe situl nostru www.loganclubbotosani.webs.com/

                      Comment


                      • #56
                        si de la mine un ...Bun venit!!!
                        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                        Comment


                        • #57
                          Bine ai venit alex !
                          My Ride - Prestige 1.6 16v

                          Comment


                          • #58
                            ALX99 incearca poate data viitoare vii si cu prietenu ala al tau....k la urmatoarea intalnire sa fim cu 2 mai multi, adica 15
                            Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                            Comment


                            • #59
                              O sa vorbesc cu el si ii zic ;)

                              Comment


                              • #60
                                buna,
                                vreau sa va salut si debia astept sa mai vin la intalniri, nu am mai apucat.
                                va salut si toate cele bune!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google