Discutii Generale LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pana pe 9 martie se aleg babele, a mea e azi pe-ntai...a voastra care-i?

    http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

    Comment


    • Originally posted by lucialina View Post
      ai pm! iar remarca era despre ce tot a zis azi Erasmin, incitand...
      la scandal si violenta?Erasmin ,nu e frumos!

      Comment


      • @ Roy..care-i baba ta?

        http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

        Comment


        • Originally posted by tifosibt76 View Post
          @ Roy..care-i baba ta?
          7 Martie aleg

          Comment


          • În sfîrşit, Dacia Duster se lansează oficial!


            Dacia Duster, cel mai aşteptat model al mărcii, se va lansa marţi cu ocazia Salonului Auto de la Geneva.
            Evenimentul va începe la ora 15:45, ora României, cu o conferinţă de presă, după care va fi arătat în premieră mondială primul SUV din istoria Daciei.
            SUV-ul Daciei va fi disponibil în versiunile 4X2 şi 4x4 (tracţiune integrală). Vor exista 3 variante de motorizare, unul pe benzină (1.6, 16V, 110 CP) şi două diesel (1.5 dCi, 85 CP şi 1.5 dCi,105 CP). Dacia Duster se va vinde începînd din martie în Europa, Turcia, Algeria şi Maroc.
            Sursa: gsp.ro

            http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

            Comment


            • Poate o aduce si la noi!Ma bag sigur la un drive test ,apoi comunic impresiile.

              Comment


              • acum sa vedem daca ceea ce vor arata la Geneva va fi identic cu ce vor vinde in tara! desi ma indoiesc...
                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                Comment


                • @ROY, Ford Focus ST sau RS(19.990 €)/ Clio RS 200 CP !
                  Oameni buni nu va mai certati, ca doar a venit primavara .. e frumos !
                  My Ride - Prestige 1.6 16v

                  Comment


                  • Pe curbe clio tine foarte aproape de RS dar la o linie dreapta nu mai stiu.....
                    Eu as lua GTI sau Astra GTC OPC....dar mai dureaza pana apare modelul nou..
                    Last edited by ROY; 1 March 2010, 20:44. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • ATENTIE AMATORI ! Auto GREEN organizeaza 6 curse la Stauceni in 2010.

                      Conducerea clubului Auto Green a stabilit calendarul Campionatului Judetean de raliu „Cupa Auto Green”, competitie adresata suta la suta amatorilor, care se va desfasura pe autodromul din Stauceni de la mijlocul lunii martie pana la sfarsitul lunii octombrie. „Cupa Auto Green Club se doreste a fi un campionat judetean de automobilism in care sa participe orice botosanean pasionat de acest sport. Aceasta competitie se vrea a fi si o selectie pentru clubul Auto Green. De aceea, cel care va termina pe primul loc la finalul celor sase etape va avea tot sprijinul nostru ca in 2011 sa participe in campionatul national de automobilism. I se va pune la dispozitie un autoturism preparat de competitie si logistica de care va avea nevoie”, a declarat Augustin Damian, presedinte Auto Green pemtru Evenimentul.

                      CUPA AUTO GREEN - 2010
                      27-28 martie – etapa I
                      10-11 aprilie – etapa a II-a
                      15-16 mai – etapa a III-a
                      24-25 iulie – etapa a IV-a
                      21-22 august – etapa a V-a

                      23-24 octombrie – etapa a VI-a

                      http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                      Comment


                      • Pai daca e pe 28 martie cand avem si noi intalnirea, poate mergem si noi macar sa vedem despre ce e vorba... Macar sa vada toata lumea autodromu ala asa ca chestie daca nu sa participe, SPECTATORI.
                        Ce ziceti? Amatori?
                        Eu primu....(in calitate de spectator)
                        Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                        Comment


                        • Voi fi si eu al 2 lea amator ca spectator profesionist!

                          http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                          Comment


                          • Da e bine sa facem o iesire.

                            Comment


                            • Merg si eu.

                              Comment


                              • Am vorbit cu unul din organizatorii de la Green Club Rally, in cursul acestei saptamani ma anunta programul curselor pentru zilele de 27-28 martie 2010. Ar fi frumos sa mergem si noi macar in calitate de spectatori daca nu de participanti la curse, ar da bine masinile noastre aliniate acolo cu steguletele fluturand., ar fi o noua modalitate de promovare si colaborare. Plus de asta, a spus sa spunem cati venim si ne pune si pe siteul lor..."...sper sa veniti ...daca asa ...o sa scriu si pe site la Auto Greeen Club ca o sa fie prezenti si ___ membri ai Logan Club Botosani la cursa" (Mihai - Pilot Auto Green Rally).
                                Asa ca haideti sa ne mobilizam si sa fim prezenti in numar cat mai mare...

                                Deschid lista:
                                1. Sebyup
                                2.

                                PS. Sunt sanse cam de 70% sa concurez si eu...
                                Last edited by sebyup; 16 March 2010, 16:28.
                                Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google