Discutii Generale LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ onnu_SBL.... noi doar anuntul asta il avem, pus aici de sebyup. Dupa cum ti-a zis si lucialina ori gasesti ceva pe site-ul lor, ori te prezinti sambata la Stauceni intre orele 9:00 - 11:30 pt. inscrieri si antrenament! Daca participi, din partea noastra iti dorim sa si castigi cursa..poate iei potul, cine stie! ;)
    Last edited by tifosibt76; 23 March 2010, 22:23.

    http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

    Comment


    • Gasesti mai multe detalii precum si imagini de la autodrom pe site la cei de la Green http://www.autogreenclub.ro/. Daca vrei sa participi lasi mesaj si le comunic la baietii de la Green ca vrei sa participi...
      Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

      Comment


      • sa ne traiasca "fotograful oficial al LC Botosani"!
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • Merci Merci pentru noua titulatura....sper sa fiu demn de ea...o sa lupt ca sa o pastrez...
          Eu vineri trebuie sa merg la Stauceni la cel mic, sambata dimineata nu mai ma intorc in Botosani, va astept in Stauceni. Adunarea pentru plecarea spre autodromul de la Stauceni se va face la Casa Lux asa cum s-a stabilit - intre orele 11.00-11.30. Tinem legatura prin telefon.
          Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

          Comment


          • Mai participi??Cu masina ta??Daca da ,mult succes!!! vin sa fac galerie...Mai participa cineva de la noi? Felicitari pentru noua titulatura!
            Off topic,mai pune niste poze la Portofoliu,te rog!

            Comment


            • Nu mai particip ca abia am schimbat la masina cate ceva si nu vreau sa mai schimb saptamana viitoare. Vii si tu sambata?

              PS. Astept sa se faca primavara bine ca sa am ce pune la portofoliu ca nu prea mai am ce pune in afara de pozele de la intalnirile LC Bt. (Nu erai OFF Topic pt ca suntem la discutii generale si se discuta despre orice aici).
              Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

              Comment


              • sebyup felicitari si la mai mare, fotografule care esti tu!

                http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                Comment


                • @Sebyup,e bine ca te-ai linistit,sau, oricum schimbai dupa participare...
                  Nu stiu daca vin sigur sambata sau duminica,am de mers undeva,dar incerc sa ajung macar la una dintre cele doua intalniri.....
                  P.S. daca as avea un castron la vreo 700-800 E,tare m-as mai da si eu.......

                  Comment


                  • Felicitari, DOMNU' FOTOGRAF!... de vreo 2 zile nu am mai intrat la calculator (SCOALA).
                    Deci la cat plecam ? la 11:00?
                    Ioane, vii si tu ?
                    My Ride - Prestige 1.6 16v

                    Comment


                    • Sa ne lamurim...Cei care merg sambata 27.03.2010 la Stauceni...ne intalnim incepand cu ora 11 pana in jurul orei 11.30 cand se va face plecarea. Locul de intalnire este tot Casa Lux ca de obicei. Va rog sa va aduceti steguletele la intalnire ca sa le putem pune pe masini.
                      Haideti sa recapitulam cu lista ca sa stim cati mergem...
                      1. Sebyup
                      2. Daniel
                      3. Ionel
                      4. Iulian
                      5. Claudiu+Sandutzu
                      6. Marius (XGK - confirmare telefonica la Lucian)
                      Daca am uitat pe cineva va dau voie sa ma urechiti...

                      Pentru intalnirea de duminica de pe 28.03.2010 ora de intalnire ramane aceeasi ca si pana acum...15.00 in aceeasi locatie - Casa Lux.

                      PS. Merci de felicitari baieti !!!
                      Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                      Comment


                      • Sebyup unde ne intalnim cu tine in Stauceni?

                        http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                        Comment


                        • Cred ca pana la urma va intalniti cu mine la Casa Lux...eu maine dimineata trag o fuga la Stauceni dar vin inapoi (cel putin asa cred, acu depinde de planurile sotiei). In cazul in care raman la Stauceni va sun si stabilim, daca nu, ne vedem la Casa Lux.
                          Daca merg incolo maine dimineata trag o tura pana la autodrom sa vedem cum stau baietii cu pregatirile si anunt venirea noastra...sa ne astepte cu fanfara si pod de flori...
                          Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                          Comment


                          • multumesc colegii pentru informatii,eu nu o sa partcip,dar de la logan club iasi participa un loganist pe nume tony mcare are destula experienata,asa ca putetit sa-l sustineti si pe el,are un logan rosu mko,
                            God is my copilot

                            Comment


                            • O sa-l sustinem la categoria ''Logan''. Ii uram de pe acum " MULTA BAFTA".

                              Comment


                              • Intr-adevar au participat baietii de la Iasi la cursa, au facut senzatie, au fost sustinuti de noi, si din cate stiu au luat si un premiu, din auzite (nu am mai stat la premiere) ar fi iesit primii la categoria lor . Felicitari pentru cei doi participanti si ii mai asteptam pe la noi. Am plecat 5 din Botosani dar acolo a mai venit si Ciprian. Am creat o impresie foarte buna organizatorilor de la Green Club Rally, am discutat cu coordonatorul principal si i-a placut cum am fost organizati. Poate data viitoare daca va fi vremea mai frumoasa vom merge mai multi. Si poate totusi va concura odata si odata cineva de la noi....
                                PS. Doar cateva poze de la eveniment (micsorate), sunt si filmulete, dar acestea nu le pot pune pe forum din cauza ca ocupa mult spatiu.
                                Attached Files
                                Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google