Discutii Generale LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • acolo unde se face directia la masina, pe dreapta pe drumul de SV6?

    Comment


    • da da(10 caractere).
      My Ride - Prestige 1.6 16v

      Comment


      • Vrea cineva asa ceva? Stikere renault sport....
        Attached Files
        Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

        Comment


        • salut,
          am deschis un atelier de reparatii auto,cum se coboara spre vama,mai jos de xandor,prima poarta pe dreapta,in incinta fostei fabrici de lapte,aduc si piese auto pe baza de comanda,schimbul de ulei si filtre este gratuit la cele cumparate de la mine.
          e-mail:btbestparts@yahoo.co.uk
          tel:0756.352.167

          cu stima,
          ovidiu

          Comment


          • Cat costa uleiul si filtru la tine?Dar cel de aer?Ma refer la logan 1.6 2005.....

            Comment


            • Ovidiu (bestparts) fa-ne si noua o lista cu preturile de pe la tine sa ne facem macar o idee asupra preturilor si daca preturile sunt bune...sunt sigur ca vom merge sa iti facem cateva vizite...
              PS. Pe mine m-ar interesa un schimb de ulei la 1.4 cu schimbare de ulei (ELF), filtru ulei si filtru aer...
              Asteptam raspunsuri !
              Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

              Comment


              • Originally posted by ROY View Post
                Cat costa uleiul si filtru la tine?Dar cel de aer?Ma refer la logan 1.6 2005.....
                salut,filtre mann,aer-37 lei,ulei-16 lei,ulei aral hight tronic 5w40-28 lei/l,castrol magnatec 10w40-95 lei/4L,5w40-120 lei/4L.

                Originally posted by sebyup View Post
                Ovidiu (bestparts) fa-ne si noua o lista cu preturile de pe la tine sa ne facem macar o idee asupra preturilor si daca preturile sunt bune...sunt sigur ca vom merge sa iti facem cateva vizite...
                PS. Pe mine m-ar interesa un schimb de ulei la 1.4 cu schimbare de ulei (ELF), filtru ulei si filtru aer...
                Asteptam raspunsuri !
                salut,
                filtre mann aer 37lei,ulei-16 lei,benzina-43 lei,nu am ulei elf momentan,castrol,repsol,mobil,aral.

                daca o sa va uitati in topicul meu de vanzari piese,am pus mai multe preturi acolo,am preturi bune la amortizoare kayaba,la ate,bosch,contitech,nu practic preturi mari la service,am elevator,prese,truse de scule,toate noi.
                Momentan nu imi permit stoc de piese,cine doreste poate sa le comande si il programez ca sa nu piarda timpul,sau poate veni cu piesele lui.

                cu stima,
                ovidiu
                Last edited by bestparts; 27 April 2010, 18:03. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Salutari tuturor din logan club! Ofer servicii de detailing auto profesionist: polish auto, cosmetica auto interioara, reconditionare faruri si triple oxidate zgariate, decolantare, curatare sistem AC. , polish jante, tratament suprafetelor din sticla(hidrofob), eliminare zgarieturi de pe parbrize. Detailingul poate fi definit ca reconditionarea/revitalizarea si protejarea sistematica a diferitelor suprafete ale unui automobil.

                  Intrebarea pe care probabil ca ti-o pui acum este: masina mea are nevoie de detailing? Raspunsul este evident DA! nr meu este 0747762865

                  Comment


                  • o sa fac o poza la zgarieturile de la paravanturi si sa imi spune-ti daca sunt indepartabile...

                    P.S fac domnii administratori porintre posturi, nu va speriati!
                    Last edited by C&S; 28 April 2010, 15:52.
                    My Ride - Prestige 1.6 16v

                    Comment


                    • zi-ne si noua unde ai sediul sa stim unde sa te gasim! as fi interesat de un polish si de o curatare a tapiteriei!
                      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                      Comment


                      • de acelasi lucru sunt interesat si eu ... nu ar strica si un pret.. ;)
                        My Ride - Prestige 1.6 16v

                        Comment


                        • preturi pentru ulei ELF
                          10W40/4L-122 LEI,10W40 TURBO DIESEL/5L-145 LEI,5W40/4L-163 LEI.

                          Comment


                          • mai multe detalii despre detailing te rog si eu, iar pt bestparts, unde zici ca gasim topil cu produse?

                            Comment


                            • preturi gasiti pe forum,la sectiunea vanzari,am un anunt la sectiunea vanzari.

                              Comment


                              • preturile se pot comunica doar duppa o evaluare amanuntita preturile variaza in functie de starea lacului masinii respective. pentru detalii 0747762865

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google