Discutii Generale LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • C&S- am si eu un navigator Garmin si as vrea un upgrade de harti! se poate? ti-l duc maine?
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • pot sa il aduci sa ma joc cu el ... si cam pe saptamana viitoare e gata .... depinde cum stau cu scoala.
      My Ride - Prestige 1.6 16v

      Comment


      • Folii auto

        Imi poate spune si mie cineva unde pot gasi, in Botosani, cea mai buna oferta calitate/pret de foliere auto? Am inteles ca sunt firme care monteaza folie autorizata RAR dar ele, firmele, nu sunt agreate de RAR. As prefera un sfat din partea celor care au montate folii auto pe loganul lor.

        Comment


        • Uite un sfat:
          Pune benzina de 50 de RON si du-te la Suceava!
          Acolo si-a pus userul TopCat, pe care il asteptam sau ii poti da un PM sa iti dea detalii! Din cate tin eu minte a dat 450 RON fata-spate (laterale si luneta) cu folie mai putin translucida pe lateralele fata. (nu stiu exact in procente)
          Desigur, Lucialina si-a pus la Iasi si arata excelent... cum sa spun pune-ti folie dar numai in Botosani nu, omuletii nostri sunt smecheri/necalificati si mai ales pe luneta ti-o pun din bucati (2-3 la numar).
          My Ride - Prestige 1.6 16v

          Comment


          • Folie

            Originally posted by C&S View Post
            Uite un sfat:
            Pune benzina de 50 de RON si du-te la Suceava!
            Acolo si-a pus userul TopCat, pe care il asteptam sau ii poti da un PM sa iti dea detalii!
            Multumesc pentru sfat!

            Comment


            • eventual te asteptam la intalniri si o sa vezi foliile noastre ptr ati face o parere! e mult peste ce fac baietii la noi in oras! si nu ma laud....
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • Pentru cei care inca nu stiti s-a mai deschis un thread cu aniversarea a 2 ani de Logan Club Botosani...il gasiti aici:
                Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                Comment


                • Originally posted by lucialina View Post
                  eventual te asteptam la intalniri si o sa vezi foliile noastre ptr ati face o parere! e mult peste ce fac baietii la noi in oras! si nu ma laud....
                  Poate voi veni vreodata, mi-am propus de mai multe ori dar de fiecare data s-a ivit altceva. Deh, neprevazutul, bata-l vina!
                  Legat de folie eu inclinam sa-mi pun la Parbriz Center (fostul UGIRA) dar incep sa nu mai fiu atat de sigur. La atelierul din fata de la 'Textila' mi-am pus de circa 6 luni si deja mi-au aparut bule de aer.
                  Last edited by kipiani; 6 October 2010, 13:30.

                  Comment


                  • salut kipiani!
                    eu mi-am foliat masina in suceava. baietii au lucrat ireprosabil. nicio bula de aer, luneta dintr-o bucata. pe spate (luneta si geamuri laterale) mi-am pus cea mai inchisa folie, iar pe fata (geamuri laterale) cea mai deschisa, ca sa ma protejeze de raze UV cand conduc si sa nu ma mai arda soarele pe mana.
                    folierea face toti banii daca e facuta corect si cu folie de calitate. e utila vara (te protejeaza de soare), iarna (caldura se pierde mai greu), noaptea (nu orbesc farurile celor din spate).
                    daca ai sa ajungi la intalnire, ai sa vezi pe viu cum arata si mai discutam si alte detalii. sau ma poti contacta pe pm.
                    Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                    Comment


                    • Claudiu (BT 98 APO-1.6 16v(PE SISTEM TURBOO!) iti uram insanatosire grabnica si sa fii alaturi de noi mai repede, daca nu da masina lu Sandutzu ca el vine sigur la intalnire
                      Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                      Comment


                      • Ohooo... doar ma stii Sebi... daca nu ar fi cum ziceai tu mai sus "organu'" as veni cu masina... dar mai am de asteptat! Si daca mi-ar da-o nu ar mai fi la fel cand o ia inapoi ... va arata ca in semnatura!
                        My Ride - Prestige 1.6 16v

                        Comment


                        • Aici sunt niste cotiere de vanzare, si are omu' promotie. Oare se mai gasesc 4 doritori si cu eu =5 din Botosani sa facem o comanda?
                          Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                          sigpic

                          Comment


                          • Dacia Logan nu este fiabilă, a stabilit Societatea Germană pentru Expertiză Tehnică (TÜV) într-un raportul anual publicat în revista „Auto Bild". Cercetarea intitulată „Maşina ALDI a Renault-ului" prezintă Loganul ca una dintre autoturismele care circulă cu cele mai multe defecţiuni pe străzile Germaniei.



                            uite ce zic nemtii de masina noastra!!!

                            dar e mai tare ca peugeot 407;)

                            Comment


                            • Eee ... si ce ?? oricum masinile lor nu rezista la drumurile noastre... asa ca sa nu zica ei, ca daca s-ar verifica toate BMW-urile de la noi din tara, toate is varza(alea putin mai vechi)... ei nu au de trecut Alpii ca sa ajunga pana la supermarket...
                              My Ride - Prestige 1.6 16v

                              Comment


                              • AGENTUL NYT si LCB!!!
                                - Miros de brad,
                                parfum de flori,
                                bat in ferestre uratori,
                                clipesc pe cer mii de culori,
                                fiti fericiti de sarbatori,
                                acum si-n anii urmatori!

                                Craciun fericit!!!
                                sigpic
                                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google