Discutii Generale LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Va doresc un an nou mai fericit, cu multa sanatate, prosperitate si multe ganduri bune. "La Multi Ani!"
    Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
    sigpic

    Comment


    • Un 2012 plin de impliniri si reusite pt toata lumea va ureaza un nou membru!

      La multi ani celor ce-si sarbatoresc astazi onomastica!

      Comment


      • Duminica 15.01.2011 la orele 15, in parcarea de la fostul magazin Botosani, are loc prima intalnire din acest an.

        Comment


        • Salut baieti! Stiti cumva daca trebuie schimbata luneta ori ba in cazul arderii rezistentelor din spirele dezaburire? Zilele trecute cand sa plec cu masina numai ce vad cum iese fum din spire pe fond de sfaraiala de ziceai ca-i "logan cu reactie"!
          Hai mersi si la mai mare!

          http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

          Comment


          • stiu ca spirele sunt aplicate prin lipire. la cat de subtiri sunt, cam greu sa le dezlipesti si sa lipesti altele. eu zic ca luneta vine cu totul si sistemul de dezaburire se leaga ulterior prin cei 2 conectori de pe-o parte si de alta.
            Computer, did we bring batteries?... Computer?...

            Comment


            • Multumesc TopCat! Clar, trec pe munca patriotica.

              http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

              Comment


              • Azi avem intalnire !

                Comment


                • tifosibt76, am gasit ceva care ar putea sa te bucure si sa-ti fie util.
                  se pot repara filamentele dezaburizatorului (sau degivratorului sau cum s-o mai fi numind...)
                  check out the attachment!
                  Attached Files
                  Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                  Comment


                  • Mersi mult Sorine, super ghidul asta, iti spune mura-n gura ce si cum trebuie sa faci. Voi incerca dar nu singur sa rezolv problema spirelor intrerupte!

                    http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                    Comment


                    • Salutare fosti colegi loganisti. Stiu ca am promis in vara lui 2011 ca nu va mai deranjez, dar dupa retragerea unora dintre noi acest club moare usor usor. Daca ar fi sa mergem dupa regulile forumului, sectiunea dedicata Botosaniului trebuia sa fie desfiintata cam de multisor. Cei care ati ramas cam faceti de ras munca noastra, a celor ce ne-am retras pentru a va lasa pe voi sa va desfasurati fara regulile impuse de noi, care totusi tineau clubul in viata. Fara reguli se pare ca nu va puteti organiza decat odata la 5 saptamani . Apropo...cine mai e organizatorul vostru acum?
                      Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                      Comment


                      • Stie cineva e vanzare 2 genti tabla LOGAN, sh? Am fost pe la toate dezmembrarile si ... nimic.
                        Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                        sigpic

                        Comment


                        • Haideti sa facem maine o intalnire la orele 15.00, in parcarea de la Elvila. Poate stabilim si ora la care ne vom intalni in continuare.

                          Dupa cum ne-am obisnuit deschid si o lista.

                          1. Ionel (sper sa nu fiu singurul).

                          Comment


                          • nu esti singurul.
                            vin si eu.
                            i-am anuntat si pe ceilalti baieti sa facem in ciuda vremii racoroase!
                            Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                            Comment


                            • Fie ca acest Paște să fie un moment de bucurie, liniște sufletească și armonie.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google