Discutii Generale LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare tuturor din nou !
    Am o intrebare poate a mai patit cineva ... de cateva zile imi zbarnaie portiera fata dreapta cand e boxa data mai tare ... din interior nu se aude dar din exterior zbarnaie urat portiera ... de la ce ar putea fi oare? Cand imping partea de jos a portierei nu se mai aude ... Se aude de parca ar face contact portiera cu ceva fier pe fier ... La drum nu se aude deloc.

    Comment


    • posibil sa fie bandoul de pe exteriorul portierei, la mine ala se aude cred
      Last edited by Tudor; 13 March 2011, 12:27.
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • nu e ala ... adica daca apas portiera in partea de jos nu se mai aude ... se poate regla portiera oare sa vina mai strans pe cheder?

        Comment


        • pai poate e cuiul de pe stalp de vina, de care se prinde portiera, sau suportul boxei .. daca tot vine caldura , da fata de usa jos, izolezi fonic si posibil sa scapi de problema
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • salut baieti. imi recomandati vreun service , bun si ieftin , care lucreaza cu fibra/chit ? vreau sa fac portbagajul , am o infundatura , si sa scot siglele logan by renaul si 1,4 ...
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • nu cunosc pe la noi asa ceva! dar poate este...
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • Tudore, Vb eu cu un vecin care lucreaza la ACR, cred ca pe la ACR lucreaza cu fibra, cu chit lucreaza peste tot ... si la XANDOR.
                My Ride - Prestige 1.6 16v

                Comment


                • Salutare baieti, de pe litoralul romanesc. Stiu ca nu am mai ajuns la intalniri, dar asta i viata, servici , familie. Oricum am fost si sunt cu gandul la voi, sper sa ne vedem cu bine in august cand vin acasa(sunt detasat luna iulie in Vama Veche). Toate cele bune. Ovidiu

                  Comment


                  • salut din nou pe userul cu care m-am intalnit duminica , spre rusinea mea i-am uitat numele chiar daca am stat cu dansu` de vorba

                    Te mai astept la mare si sper sa avem timp si de o bere rece pe malu marii

                    Comment


                    • http://stiri.botosani.ro/stire/31134...Kaufland!.html

                      se verifica gratuit concentratia lichidului de frana, dereglarea farurilor, incarcarea la baterie, amortizoarele, uzura anvelopelor si se completeaza lichidul de parbriz + voucher gratuit de 30 lei
                      program 09.00- 18.00

                      http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                      Comment


                      • Originally posted by tifosibt76 View Post
                        http://stiri.botosani.ro/stire/31134...Kaufland!.html

                        se verifica gratuit concentratia lichidului de frana, dereglarea farurilor, incarcarea la baterie, amortizoarele, uzura anvelopelor si se completeaza lichidul de parbriz + voucher gratuit de 30 lei
                        program 09.00- 18.00
                        Da, dar firma care face aceste verificari trebuie evitata pentru alte lucrari de reparatii. Vorbesc din proprie experienta: in relatiile cu mine au dat dovada de lipsa de profesionalism, de etica profesionala elementara.

                        Comment


                        • Salutare
                          am auzit ceva zilele trecute cum ca aerul conditionat al loganului ar avea un filtru ce trebuie schimbat? cica ar tine bacterii si chiar sunt curios daca a schimbat cineva asa ceva .

                          Comment


                          • exista filtru de polen pentru sistemul de ventilatie. se monteaza in spatele consolei centrale.
                            pentru instalatia de ac exista sprayuri speciale pentru curatat, dezinfectat si odorizat. eu am folosit o data unul ca experiment. n-am simtit nicio diferenta. poate pentru ca nu aveam "balauri" in instalatia de ac.
                            Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                            Comment


                            • Urat din partea unuia din membri ... Comportare excelenta in trafic n-am ce spune ... Ma refer la KOL ... Incearca si omu de juma de ora sa intre in intersectie si in loc sa lase un logan si sa fie amiabil injura claxoneaza ... Si mai am si bulina de incepator ! Urat ...
                              In trafic tre sa ne intelegem unii cu altii nu care e mai tare in injuraturi nu?!
                              In fine poate avea si omu o zi proasta ...
                              Respect !

                              Comment


                              • Kol iti raspunde-ma refer la andreyyu,
                                1.nu aveai bulina in frunte,si de aceea nu te-am observat
                                2.nervos poate ca am intalnit un,,..........."ca tine care se baga asa in intersectie si nu respecta pe cei care au prioritate,in trafic nu suntem ,,prieteni"sunt participanti egali asa cred eu.
                                3.asa ca tine sunt multi in trafic,cu nasul pe sus,parerea mea e ca ai scapat ieftin,cu ceva injuraturi si un claxaon,eu de obicei nu fac asa ceva doar cand cineva ma calca pe batatura si cred ca tu ai facut acest lucru,intentionat nu a fost,nici nu stiu cine esti,ce masina ai,oricum daca am facut acest lucru meritai.Drum fara peripetii

                                Felicitari,sanatate multa si sa aiba parte de tot ce e mai bun pe lume fetitei domnului Ionel si binenteles sanatate mamei.
                                Last edited by cirstian76; 12 September 2011, 20:15. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google