Intalniri Fulger Si Nocturne Logan Club Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Eu am ledurile schimbate de ceva vreme. Avem un membru de la noi din club care se pricepe la asa ceva.

    Ma gândeam sa facem duminica o întâlnire pe la orele 15. Ce zici loosh ?
    Last edited by xwwbotosani; 18 September 2012, 21:27. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #47
      Am programat un pescuit pentru duminica. Daca pica ideea, vin si eu la intalnire. Joi e toata lumea ocupata?
      Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
      sigpic

      Comment


      • #48
        Draga loganistilor vad ca nu se mai inghesuie nimeni la limonada, de aceea ma gandeam la planuri cu bataie mai lunga.
        Pe care din voi i-ar incanta pentru la primavara o iesire in grup, cu cortul?
        Intreb si eu, nu dau cu parul!
        Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
        sigpic

        Comment


        • #49
          la multi ani la baieti si din partea mea si sa fim tot mai multi....si frate loosh pe mine m-ar interesa f tare iesirea cu cortul
          am si eu cort si sunt mare amator de astfel de iesiri...pescuit alea alea...o sa fiu acasa asa ca ...rupem
          poate mai sunt doritori......tinem legatura

          Comment


          • #50
            E mult timp pana vremea o sa ne permita o iesire in mijlocul naturii, dar un posibil termen ar fi in jurul datei de 01.mai.2013 . Nu suntem singurii amatori de pescuit, asa ca mai asteptam pareri si doritori.
            Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
            sigpic

            Comment


            • #51
              trece timpul ca vantul.acus vine.adunam gasca mare pana atunci...locatii sunt la greu si superfrumoase.....merita...voi baieti inrest sunteti bine sanatosi?slaba miscare pe forum...astept semnale de la voi...mai am putin si ajung si eu acasa...

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google