Intalniri Fulger Si Nocturne Logan Club Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    dar astazi se anunta cineva?
    la Cofetaria parc, orele 20.00!sau 21,00!?
    (seniorul...semneaza)
    My Ride - Prestige 1.6 16v

    Comment


    • #32
      1. C&S
      2. Sebyup
      3. .......

      Sunt pentru ora 20,00
      Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

      Comment


      • #33
        A fost o întâlnire faină, în astă seară. Multumesc baietilor ca au raspuns la apelul meu.
        My Ride - Prestige 1.6 16v

        Comment


        • #34
          E vre-o intalnire diseara?
          Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
          sigpic

          Comment


          • #35
            Parca a propus ceva Cristian, dr vad ca nu se mai anunța nimeni.

            Eu unul sunt prin zona parcului pe la ora 19.
            Am vorbit si cu Claudiu (profu) si vine si el.
            Last edited by xwwbotosani; 24 August 2011, 16:42. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #36
              voi veni si eu!

              http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

              Comment


              • #37
                A fost frumos aseara, cu toate ca am ajuns cam tarziu. Totusi cine face pozele?
                Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Spuneti unde, cand, si dupa 22 vin si eu. Am vazut o incercare timida de intalnire.
                  Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Nu se mai organizeaza intalniri...nu mai sunt doritori...a disparut acel spirit... Oricum sectiunea Botosani va fi inchisa in curand deoarece nu respecta regulamentul. Va rog sa cititi regulamentul http://www.loganclub.ro/forum/announ....php?f=96&a=23
                    Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                    Comment


                    • #40
                      Nu au inchis pe altii, care nu au mai avut intalniri de cativa ani. Tare mii frica de faptul ca propunerea de inchidere vine din partea cuiva din Botosani!
                      Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Nu va inchide nimeni, stati linistiti, de fapt nici nu mai este ce inchide... dar asa ca sa nu va mai fie frica la nici unu...propunerea de inchidere vine din partea mea...(lucru pe care sunt sigur ca il stiati), deci valurile s-au creat, acu vreau sa vad care e mai tare in clanta sa isi apere forumul...
                        Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                        Comment


                        • #42
                          Ia mai lasati orgoliile si hai sa ne intalnim la o limonada, ca pe timpuri.
                          Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            salut baieti...hop si eu acasa...slaba miscare...se mai organizeaza intalniri?baietii unde sunt?astept un semn de la voi...multa bafta

                            Comment


                            • #44
                              Gluma zilei

                              Cica un individ e nevoit sa opreasca masina datorita unui blocaj al traficului. Deodata, cineva ii bate in geam:
                              - Domnule, teroristii au ocupat Parlamentul Romaniei si cer 10 milioane de dolari rascumparare ca sa-i elibereze pe parlamentari. Altfel ameninta ca ii vor stropi cu benzina si le vor da foc. Acum mergem din masina in masina si facem o cheta.
                              - Bine, si cat da fiecare? intreaba omul din masina.
                              - Cam 5 litri.

                              Nota: hai sa facem si noi o intalnire fulger, sa vedem cat da fiecare. Ce ziceti de joi, 20.09.2012, ora 19.00?
                              Last edited by loosh; 17 September 2012, 06:23. Reason: e pur si muove.
                              Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Salut tuturor, apelez si eu la clubul din Botosani, inca nu sunt initiat, sunt incepator in arta condusului pentru ca eu o consider o arta ) trecem peste ... vineri s-ar putea sa am drum la Botosani, as dori sa stiu daca este un membru care se pricepe la schimbat culorile ledurilor din bord. Contracost bineinteles manopera + piese (leduri). As dori pe cineva care a a mai facut operatiunea, totul sa fie in regula si eventual sa mai schimbam cateva vorbe. Daca e cineva dispus sa posteze aici si luam legatura prin mesaj privat. Multumesc mult !

                                P.S : Sunt din Dorohoi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google