Intalniri Fulger Si Nocturne Logan Club Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Cu intarziere dar au venit si cateva poze de la a treia intalnire fulger de joi
    Attached Files
    Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

    Comment


    • #17
      asa da tata!!

      formatie completa! nenea ovidiu? ma bucur sa te vad in poze!

      lica traieste???(nu imi vine sa cred)

      Comment


      • #18
        Ce liniste Domnilor! Chiar toata lumea e in concediu?O intalnire fulger, ceva?
        Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
        sigpic

        Comment


        • #19
          buna seara,domnilor ce sa intamplat?nici o activitate,intru in fiecare zi sa vad daca cineva are ,,curajul"de a programa o intalnire,dar nimic.D-l Seby ce faci?in concediu.D-l Ionel la fel,astept ceva semne de la voi.Vreti sa fac eu o porpunere de intalnire?Bine,cine se inscrie la o intalnire pt ziua de miercuri la ora 19 in spatele baii centrale?
          1-Cristian-BT 44 KOL

          o glumă mai sărată dacă se poate-,,Am greşit la mesajul de mai sus cu ceva,si anume-eu nu am nici o calitate sa propun o intalnire-de ce?nu am calitate de ,,membru" al acestui grup cum spunea cineva-sper ca nu am suparat pe nimeni-a fost o gluma pt a va a va mai scoate din amorteala.O seara buna
          Last edited by cirstian76; 30 July 2011, 22:31. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #20
            Pai din cate am vazut cam toata lumea e in concediu, asa ca am zis sa va mai las poate veniti voi cu propuneri de intalniri. Oricine poate propune intalnire, locatie, toti avem calitatea de organizatori, organizarea se face cu voi si impreuna cu voi, asa ca nu trebuie sa va ganditi doar asa: "este un organizator care trebuie sa se ocupe de toate".
            Sunt de acord cu propunerea lui Cristian si o sustin, de aceea miercuri 03.08.2011, orele 19,00 sunteti asteptati la "un pahar de vorba" (eventual poate fi si de bere) in spatele baii centrale sau parcarea parc, depinde cum vreti sa ii spuneti.
            1. Cristian - BT 44 KOL
            2. Sebyup - BT 03 ZNH
            Last edited by sebyup; 30 July 2011, 23:07.
            Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

            Comment


            • #21
              1. Cristian - BT 44 KOL
              2. Sebyup - BT 03 ZNH
              3. Dan - BT 76 KTY

              http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

              Comment


              • #22
                1. Cristian - BT 44 KOL
                2. Sebyup - BT 03 ZNH
                3. Dan - BT 76 KTY
                4. Ionel - BT 03 XWW

                Comment


                • #23
                  1. Cristian - BT 44 KOL
                  2. Sebyup - BT 03 ZNH
                  3. Dan - BT 76 KTY
                  4. Ionel - BT 03 XWW
                  5. Marius - BT 41 KTD
                  Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                  Comment


                  • #24
                    Salutare,incep cu o gluma,este prima data cand ne intalnim fara organizatorul de intalniri,,Seby",a fost o mica intalnire de seara reusita,greseala a fost a mea,ma refer la ora dar pana la urma a fost bine

                    Comment


                    • #25
                      nu au iesit reusite,sunt cu telefonul din dotare, insa e o dovada ca s-a tinut intalnirea
                      Attached Files

                      Comment


                      • #26
                        nu au iesit reusite,sunt cu telefonul din dotare,din care reiese ca s-a tinut intalnirea

                        Scuzele mele se indreapta spre Seby,el a fost singurul care a venit la ora 19,eu unul am facut o confuzie si am venit la 21 dar dupa cum spuneam mai sus a fost bine,ne-am intalnit mai multi.O seara reusita
                        Last edited by cirstian76; 3 August 2011, 22:53. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #27
                          Pai cum am mai spus...oricare dintre noi poate fi organizator, asa ca in seara asta tu ai fost organizatorul si nu eu. Data viitoare o sa vedem cine va fi... Sa va fie de bine bericica !!!

                          PS. Nu m-am suparat pentru ca nu e prima data cand la o intalnire programata vin doar eu singur sau cu familia, ma obisnuiesc deja...
                          Last edited by sebyup; 3 August 2011, 23:13.
                          Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                          Comment


                          • #28
                            pt Seby-sa stii ca nu am facut aseara intentionat,am scris una sambata si pana ieri am uitat,gandul imi era la ora 21,cat priveste berea nu am baut,cu toate ca mi-as fi dorit insa nu am mai ajuns la bar,am stat la rond de vorba.Si inchei in acelasi linie cu care ,,m-am consacrat"si anume cu o gluma sarata,,Pt Seby-Nu pot sa fiu eu organizator de intalniri,stii de ce?nu sunt ,,membru"cu drepturi depline ci doar un simplu ,,vizitator".Scuze daca am fost,,sarat"cu aceasta gluma.O zi reusita

                            Comment


                            • #29
                              Stai linistit Cristi ca nu s-a suparat nimeni nimeni, dupa cum am spus oricare dintre noi avem calitate de organizatori si membri cu drepturi depline a LCBt.

                              PS. Am prins ideea glumei, buna, buna...
                              Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                              Comment


                              • #30
                                Sorry ca nu am ajuns... eu am fost tot plecat... dupa pe la tara... poate o nocturna in seara asta ?
                                My Ride - Prestige 1.6 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google