LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bun venit si de la mine!
    tare rau imi pare ca nu am putut ajunge si eu! de astazi nu mai anunt ca vin sau nu! daca pot ajung daca nu...nu! ma simt aiurea sa zic ca vin si apoi sa nu ne mai intalnim!
    Last edited by lucialina; 6 February 2011, 20:45. Reason: Automerged Doublepost
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • Bun venit si de la noi!
      Imi pare rau ca nu am putut veni azi, am avut o pomenire, la tara.
      My Ride - Prestige 1.6 16v

      Comment


      • Multumesc, baieti pentru primirea facuta. Oricum, eu ma consider membru de cel putin un an de zile, ieri avand loc doar "stik-uirea" si stringerea fizica de mana.
        Cei care nu au fost, sa nu isi faca probleme, ca "pomenirea" a fost facuta de colegii prezenti.
        Sa ne vedem cat mai des, dar cel mai importan e sa fim cunoscuti prin initiativele si actiunile "Logan Club Botosani".
        Bafta si sa auzim numai de bine.
        Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
        sigpic

        Comment


        • Si eu sunt prin zona.tot loganist ca si voi si tot din botosani.ct-09-dtf
          ceva noutati? Intalniri ale loganclub botosani?

          Haideti razesii mei! Va plangeati ca sunteti putini....si cu mine v-ati facut 30...astept semn de la voi...
          Last edited by marinarul; 9 February 2011, 18:28. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • bine ai venit si tie!
            te asteptam alaturi de noi la urmatoarea intalnire care va avea loc duminica viitoare!
            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

            Comment


            • Mai precis pe 20 februarie, orele 15.00 in parcarea Pensiunii Casa Lux.
              Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

              Comment


              • corect!!! :-bd
                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                Comment


                • scuze baieti...am incurcat numerele de inmatriculare am postat pe site numarul de la tractor...nr meu de la masina este CT-09-FDJ

                  Comment


                  • Cine vine la intalnirea nr. 54 de duminica 20 februarie 2011, orele 15.00 in parcarea Pensiunii Casa Lux?

                    1. Sebyup
                    2............
                    Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                    Comment


                    • eu maine nu ajung-imi cer scuze,sunt plecat din localitate,binenteles daca ma ajuta vremea,pofta mare

                      Comment


                      • 1. Sebyup
                        2. tifosibt76

                        http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                        Comment


                        • 1. Sebyup
                          2. tifosibt76
                          3 ionel

                          Comment


                          • S-a dus si intalnirea nr. 54. Bun venit printre noi Marinarule !!! Oficial, de acum faci parte din Logan Club Botosani, si sper sa fii alaturi de noi la cat mai multe intalniri.
                            Prezenta (in ordinea sosirii):
                            - BT.03.TJA
                            - BT.03.ZNH
                            - BT.76.KTY
                            - BT.41.KTD
                            - BT.03.XWW
                            - BT.83.CYP
                            - CT.09.FDJ
                            Attached Files
                            Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                            Comment


                            • Va multumesc baieti pentru primirea calduroasa si ma bucur ca v-am cunoscut.Sunteti niste simpatici si cat timp sunt in tara o sa fac tot posibilul sa vin la intalnirile cu voi.Cu asa baieti se merita.

                              Comment


                              • Sa aveti o primavara frumoasa si ... fara evenimente!
                                Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google