LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prezenta destul de buna la intalnirea de ieri, cu toate ca vantul si-a facut de cap. Vedem urmatoarea intalnire cand va fi, cred ca undeva pe 1 mai pentru ca de Pasti nu vine nimeni.
    Prezenta:
    1. BT.98.APO
    2. BT.03.ZNH
    3. Daniel
    4. BT.06.LDS
    5. BT.03.XWW
    6. BT.03.TJA
    7. BT.41.KTD
    8. BT.83.CYP

    PS. pentru Iulian si motorul lui care parca e nou... (ultima poza)!!!
    Attached Files
    Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

    Comment


    • Fie ca sfanta sarbatoare a invierii domnului sa va aduca cele 4 taine divine: incredere, lumina, iubire, speranta. Clipe de neuitat alaturi de cei dragi si numai realizari!Toate cele bune si drumuri ,,line"din partea BT 44 KOL

      Comment


      • Sarbatori fericite!!!

        Comment


        • Multumim Cristi si Cyp, nu am mai avut timp sa intram sa va uram ceva, asa ca:
          "Paste Fericit!".
          My Ride - Prestige 1.6 16v

          Comment


          • Sarbatori fericite.....salutare tuturor, si celor care au binevoit a se plimba azi prin Piatra Neamt.....trebuia sa fi venit aseara pe la intalnire, sau macar dat de veste....Numai bine.
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • S-a incalzit vremea...organizam o intalnire duminica? Deschid o lista sa vedem cine se inscrie.
              1. Sebyup
              2...........

              PS. Daca pana duminica la orele 12 nu se anunta macar 5, atunci reprogramam pentru duminica urmatoare. Ora de intalnire ramane aceeasi - 15.00 si daca ne intalnim stabilim daca trecem la ora de vara...
              Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

              Comment


              • 2.cristian

                Comment


                • Din cauza ca nu ne-am anuntat decat 2 participanti pe forum, iar prin SMS nimeni...amanam intalnirea pe duminica urmatoare. Se pare ca de 1 mai toata lumea e pe la gratare, daca e asa va doresc pofta buna si distractie maxima !
                  Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                  Comment


                  • Poate vara asta facem o iesire la Siret, la un gratar.(la Bucecea) .Bafta de la Ovidiu.

                    Comment


                    • Duminica 8 mai 2011 orele 15 ne intalnim la Casa Lux? Cine se inscrie?
                      1. Sebyup
                      2.............
                      Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                      Comment


                      • 2.cristian(BT-44-KOL),sper sa nu patesc ca dumineca trecuta,am fost singur in parcarea plina

                        Comment


                        • salutare domnilor!!!..voi fi joi si vineri 12-13 mai in orasul vostru..ceva sugestii de vizitat ,de vazut???mersi frumos...
                          Last edited by nairod; 5 May 2011, 22:15.
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • Din motive obiective eu nu pot sa ajung duminica la intalnire.

                            Comment


                            • Originally posted by CAMUBOY View Post
                              Poate vara asta facem o iesire la Siret, la un gratar.(la Bucecea) .Bafta de la Ovidiu.
                              facem facem...dar nu mai bine am incepe sa ne organizam din timp?
                              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                              Comment


                              • 3. Sandu (cu sau fara Tata... e plecat la tara ... )
                                My Ride - Prestige 1.6 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google