LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu sunt pentru ora 17.

    Comment


    • si eu tot ptr ora 17 sunt dar grabiti-va baieti....ca vine timpul
      imi pare rau ca sunt multi loganisti in botosani dar f putini apar la intalniri(sa-i intelegem pe cei cu motive serioase care lipsesc).cred ca trebuie sa luam exemplul altor loganisti din alte orase a caror coeziune este mult mai mare decat a noastra.
      ce zic baietii?

      Comment


      • Ai mare dreptate...la noi nu mai e ce a fost. Oricum...pentru AZI...cei care vor sa vina ne intalnim la 17 la casa lux la o cafea sau la o citronada rece...
        Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

        Comment


        • eu unul vin sigur.ceilalti nimic?

          Comment


          • Ionel incearca sa ajunga si el chiar daca intarzie vreo 10-15 min, cat despre ceilalti sper sa vina ca au primit mesaje, daca nu...ciocnim in 3 o bere fara alcool...
            Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

            Comment


            • e bine si asa.

              Comment


              • suntem multi dar e greu sa ajungem la intalnire. cazul meu sunt copii pentru ca toata saptamana sunt plecat si macar sambata si duminica sa mai stau cu ei. plus ca unu mananca, unu doarme, vor in parc, la tara etc..

                Comment


                • Azi e întâlnire?
                  Eu sun primul.
                  Întâlnirea de azi se tine la Gradina cu flori. La casa lux e nunta.

                  Comment


                  • 2.cristian
                    sper sa ajung,dar poate nu voi fim singuri

                    Comment


                    • Nu cred ca ajungem azi, oricum suntem cu sufletul alaturi de voi! Distractie placuta!

                      Sandu was here!
                      My Ride - Prestige 1.6 16v

                      Comment


                      • vin si eu azi daca e intalnire.tot la 17?

                        Comment


                        • Intalnire a fost si astazi cu toate ca nu mai sunt asa de multi doritori ca inainte. Mai suntem cativa care nu vrem chiar sa lasam Logan Club Botosani sa ramana doar o amintire...

                          Imi cer scuze fata de voi ca nu am reusit sa incarc pozele de la intalnirea precedenta, asa ca le pun acum...primele 6 sunt de la intalnirea precedenta iar urmatoarele 3 de la cea de azi la care am fost doar 4 membri (ionel, sebyup, marius, relu-marinarul).
                          PS: Imi cer scuze daca am "jignit" pe cineva ...
                          Attached Files
                          Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                          Comment


                          • Si mie imi pare rau sebyup ca nu vin baietii la intalniri si acest club incet-incet devine o amintire.sunt multi baieti care stau in oras si tot nu vin din varii motive---eu bat 60 de km ca sa vin la voi sa va vad si as fi avut si eu varii motive sa nu vin dar tot o fac(exceptand zilele cand nu ma aflu in localitate).era ceva frumos sa fim mai multi sa ne organizam ,sa facem plecari in grup in diverse locuri si inca multe alte lucruri frumoase dar iese in evidenta cusurul nostru al romanilor-nepasarea,ignoranta.am fost nu foarte demult la intalnire cu loganistii din constanta......erau 50.....nu am cuvinte.dar stii cum e ---speranta moare ultima...

                            Comment


                            • Salut baieti. Imi pare rau ca nu pot veni la intalniri, dar am aceleasi probleme ca cei de mai sus: copiii si serviciul (lucrez si S+D).
                              Totusi, putem schimba cate ceva:
                              - propun intalniri si in timpul saptamanii, la ora 19, 20, sau chiar 21 (cand mamicile au grija sa ii culce pe aia mici)
                              - pentru cei cu copii, si nu numai, ora 20 parcarea din spatele tribunalului,sau orice loc din parcul mare, in orice zi a saptamanii.
                              - putem organiza si noi intalniri fulger in nocturna (ora 22, orice parcare publica din oras: PLUS, Kaufland, BELV,Piata Mica, Dermer, etc.). Schimbam cateva vorbe, luam initiativa, mancam o inghetata sau bem un suc, o bere adusa de acasa si la 22.30- 23 plecam spre casa.
                              - organizam un piknic colectiv intr-o duminica sau sambata, cum s-a mai organizat.
                              Parerea mea e ca trebuie sa fim mai flexibili findca, fiind si perioada de vara, toti avem program pe duminica, iar 15 sau 17 se pare ca sunt ore destul de incomode.
                              Last edited by loosh; 6 June 2011, 12:01. Reason: astept pareri.
                              Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sunt bune si intalnirile fulger mai ales ca, in ceea ce ma priveste, fiind vara, mai ies oleaca la plimbarica. Astept si alte pareri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google