LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutari Relu... Toti suntem Ok aici, iti dorim ape linistite si fara pirati ca acum se cam baga astia pe fir. Te asteptam printre noi cand ajungi si prin apele romanesti !
    Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

    Comment


    • Cam slabuta activitatea in timpul concediilor, dar totusi haideti pe duminica 21.08.2011 sa facem o intalnire la Casa Lux la orele 17. Doritori?
      1. sebyup
      2.....
      Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

      Comment


      • 1. sebyup
        2. C&S
        3. ?
        My Ride - Prestige 1.6 16v

        Comment


        • 1. sebyup
          2. C&S
          3. tifosibt76

          http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

          Comment


          • M anunt si eu dar asi vrea in alta locatie. Sa spunem Gradina cu flori in parcarea din centru vechi.

            Comment


            • Daca nu gasim loc la casa lux ne indreptam spre gradina cu flori
              Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

              Comment


              • Ei da.

                Nu te-ai plictisit de Casa Lux ?

                Comment


                • Are actiuni acolo ....Nu vrea sa le scada vaoarea !

                  Posibil sa ajung si eu ! Hotarati-va asupra locatiei ! Eu votez cu Ionel !

                  Comment


                  • A merci ROY.

                    Comment


                    • bine....eu raman cu actiunile si valoarea lor si merg la casa lux, voi mergeti unde vreti...
                      Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                      Comment


                      • salutare,de ce va certati din cauza locatiei?parerea mea e sa mergem in ambele locatii,numai sa venim,nu?
                        4.cred ca ajung si eu-Cristian

                        Comment


                        • Nu se cearta nimeni, dar se mai gaseste cate un capos care vrea modificarea modificarilor, asa ca eu propun sa ne impartim in 2 tabere...care vrea gradina cu flori sa mearga acolo, care vrea casa lux sa mearga acolo...impacam si capra si varza.

                          PS.
                          1. Vreau sa va hotarati cine este organizatorul vostru, eu in orice caz NU VA MAI REPREZINT si nu mai ma implic in activitati, o sa vin la intalniri ca oricare alt membru fara sa am bataie de cap. Faceti voi cum vreti ca sa fiti multumiti si impacati. LCBt nu e al meu, nu e nici a lui Lucian sau Sorin, e al vostru, asa ca daca noi 3 nu am fost la nivelul asteptarilor voastre va rog insistent sa va gasiti pe cineva pe masura asteptarilor.
                          2. Intalnirea de maine va fi ultima pe care o organizez eu.
                          Last edited by sebyup; 20 August 2011, 23:00.
                          Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                          Comment


                          • aici Seby pune foarte bine si raspicat punctul pe i!!!
                            din aceleasi motive m-am retras si eu! apar cativa caposi care se dau viteji doar pe net iar la intalniri nu stiu daca au fost in 3 ani de 4 5 ori!
                            cat despre schimbarea locatiei eu zic sa mergeti tot acolo unde lumea poate s-a obisnuit deja cu voi! si sa nu mai faceti afirmatii de genul celor de mai sus ca ar avea vreunul actiuni si vrea sa le pastreze valoarea de piata! dezbinati degeaba si fara rost...
                            imi place in schimb propunerea lui Seby de a ne rupe in doua!!! este asa ceva si la Brasov! si s-a ajuns aici tot de la niste neintelegeri cauzate de unii care comenteaza mereu aiurea si fara rost! imi pare rau ca LCBt incepe sa piarda ceea ce avea odata si anume unitatea! era frumos la inceput cand eram uniti, nu cauta nimeni motive de scandal, nu cauta nimeni sa se intrebe ca poate castiga cineva ceva din asta! eram pur si simplu prieteni si imi pare rau ca totul se duce de rapa! dar asta e ... faceti cum vreti voi!
                            imi pare rau ca nu ati gasit nici macar in Seby un bun organizator desi era unul! am crezut ca aveti ceva cu mine sau Sorin dar vad ca oricine ar fi voi tot rau il considerati! dar poate nu e asa...??? poate exagerez eu? nu cred...
                            Bafta in planurile voastre marete!
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment


                            • Daca s-a votat de comun acord ca organizatorul LCBt sa fie Seby, nu inteleg de ce atata tevatura privind locatia? Pt mine ambele locatii sunt bune si odata ce el a ales , intalnirea se tine la ora si locul stabilit de organizator! Cu mistocareala si subtile fitile nu ajungem nicaieri iar LCBt nu poate merge mai departe. Decat asa mai bine ne lasam naibii de meserie si mergem fiecare unde vrea si cu cine vrea si cand vrea p..a lui!
                              ______
                              pt intalnirea de maine optez, normal, pt Casa Lux!
                              Last edited by tifosibt76; 21 August 2011, 00:11.

                              http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                              Comment


                              • Deci sa raspund punctual si civilizat pentru fiecare ,nu dupa copaci cum fac altii ...

                                @Sebyup ,cand membrii Logan Club te-au votat organizator de intalniri(cu toate ca tu singur organizezi intalniri din data de 01 .01 2011 ) ai spus ca esti deschis fiecarei sugestii.Daca Ionel a propus alta locatie decat Casa Lux gata,l-ai facut capos !! Daca si eu am fost de acord cu aceasta locatie ,gata ,a iesit razboiul !! La afirmatia cu actiunile am pus si smile aferent dar ,ca deobicei pe Logan Club Botosani nu au incaput niciodata glumele de niciun fel .Eu credeam ca vom fi un grup de prieteni care poate suporta orice propunere sau sugestie din partea fiecaruia .Se pare ca nu e asa ! Preferati sa apara "doua partide " decat sa fiti deschisi altor propuneri .

                                @ Lucialina,nu am incercat sa dezbin pe nimeni(am pus si smile aferent ) dar imediat am primit replici taioase....Deobicei nu comentez aiurea si fara rost cum zici tu,doar mi-am expus o parere asupra locatiei ,am gresit asa mult fata de voi ?
                                Raspunde tu daca poti la intrebarea de ce nu mai este unitate in Logan Club Botosani ? Am eu vreo vina ?
                                Nu a zis nimeni ca Seby nu e un bun organizator dar ,toti cu el impreuna trebuie sa fim un pic mai flexibili si la dorintele celorlalti ,eu asa cred.
                                Cate activititati s-au organizat in plus fata de intalnirile propriu-zise ? Ma refer la cele sportive .....sau altele de orice natura ....Faptul ca eu si Ionel am propus alta locatie il consideri motiv de scandal ??

                                P.S. Nu am nimic cu nimeni ! Cer doar mai multa intelegere din partea membrilor !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google