Promovare LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • haideti sa ne hotaram la una dintre siglele propuse ca sa putem sa rugam pe Sorin sa ni le si tipareasca! deci...
    inca o data mii de multumiri!!!!!
    eu mereg pe a doua! un vot pentru ea de la mine!
    Attached Files
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • A doua si de la mine...
      Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

      Comment


      • Va rog sa nu va suparati pe mine daca raman cu sigla originala. Mie imi place asa cum este. Numai bine!
        Logan 1.5 dci Ambition

        Comment


        • Votez cu Ernest...

          Comment


          • Fratilor,daca suntem atat de mandri de marca autohtona, pe care o promovam dezinteresat, de ce sa acoperim sigla cu diferite abtibilduri care nu spun nimic nimanui?! (multumesc celor care ma sustin). Fara suparare, am intrebat si eu, asa ca prostul....
            Logan 1.5 dci Ambition

            Comment


            • Nu e nici o suparare Titi... nu e obligatorie acoperirea siglei...fiecare hotaraste daca accepta lipirea unui abtibild sau nu... Eu cel putin nu ma supar pe nimeni...
              Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

              Comment


              • a doua o vreau si eu, 2 bucati, una fata, una spate

                Comment


                • Originally posted by Ernest View Post
                  Fratilor,daca suntem atat de mandri de marca autohtona, pe care o promovam dezinteresat, de ce sa acoperim sigla cu diferite abtibilduri care nu spun nimic nimanui?! (multumesc celor care ma sustin). Fara suparare, am intrebat si eu, asa ca prostul....
                  nici nu am zis ca nu mai promovam marca autohtona de automobile prin acoperirea siglei! nici nu e vreo sigla Porsche sau Audi sau mai stiu eu ce...dar vrem sa promovam si Logan Clubul Botosani!!! cine vrea...nu e obligatoriu ptr nimeni!!!
                  sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                  Comment


                  • Originally posted by Ernest View Post
                    Fratilor,daca suntem atat de mandri de marca autohtona, pe care o promovam dezinteresat, de ce sa acoperim sigla cu diferite abtibilduri care nu spun nimic nimanui?! (multumesc celor care ma sustin). Fara suparare, am intrebat si eu, asa ca prostul....
                    "Frate" @Ernest, nu te obliga nimeni sa o lipesti peste sigla Dacia, ai inteles gresit, si te agiti degeaba. Unii acolo o lipesc, si de aia se face de forma si marimea siglei originale, altii o lipesc pe parbriz, altii nu o lipesc deloc. Aceste "abtibilduri care nu spun nimic nimanui" nu iti spun tie nimic. Si ca sa nu ramai "asa ca prostul" ar fi normal sa stii ca ele le te leaga simbolic de colegii tai de pasiune, din Botosani, iar logoul lipit tot benevol "Logan Club" te leaga de colegii forumisti din intreaga tara. E adevarat ca prin asta faci gratis reclama cuiva, dar retine ca nimeni nu te obliga la nimic.
                    sigpic

                    207 noir obsidien

                    Comment


                    • Originally posted by sorinj View Post
                      "Frate" @Ernest, nu te obliga nimeni sa o lipesti peste sigla Dacia, ai inteles gresit, si te agiti degeaba. Unii acolo o lipesc, si de aia se face de forma si marimea siglei originale, altii o lipesc pe parbriz, altii nu o lipesc deloc. Aceste "abtibilduri care nu spun nimic nimanui" nu iti spun tie nimic. Si ca sa nu ramai "asa ca prostul" ar fi normal sa stii ca ele le te leaga simbolic de colegii tai de pasiune, din Botosani, iar logoul lipit tot benevol "Logan Club" te leaga de colegii forumisti din intreaga tara. E adevarat ca prin asta faci gratis reclama cuiva, dar retine ca nimeni nu te obliga la nimic.
                      Frate Sorin(fara ghilimele) ceeea ce ma leaga de acesti oameni este caracterul lor deosebit, bunatatea , spriritul de echipa si tot ceea ce s-a dovedit a fi frumos in tot acest timp. Apreciez efortul de a ne ajuta, imi cer scuze daca am jignit pe cineva. REferitor la puterea de intelegere a fiecaruia, te rog sa nu te pronunti pana nu vei cunoaste persoanele respective(sper din toata inima). Numai bine!

                      Inca o data imi cer scuze de la cei pe care i-am jignit. Aveti dreptate, fiecare promoveaza clubul cum crede mai bine. Toate bune!
                      Last edited by Ernest; 9 June 2009, 08:49. Reason: Automerged Doublepost
                      Logan 1.5 dci Ambition

                      Comment


                      • Cei care nu au stikerele lipite, va rog daca puteti sa le lipiti pentru k este o buna modalitate de promovare in trafic, suntem mai vizibili in acest mod.
                        Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                        Comment


                        • Mi le-am lipit de mult, dar pe luneta. Seby, mai ai un set sa-mi pun si pe parbriz?
                          Logan 1.5 dci Ambition

                          Comment


                          • am si eu daca nu mai are Seby! eu mi-am pus ieri... bafta!
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment


                            • Adu-le, te rog ,data viitoare si le vom monta pe loc. Multumesc mult. Toate bune!
                              Logan 1.5 dci Ambition

                              Comment


                              • Ei' asa da mai merge prietene ernest. E si asta un semn ca ti-a mai trecut putin din amaraciune! ;)

                                http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google