Promovare LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • foarte nasoala stema si foarte multa prostie

    Comment


    • edilii nostri nu se dezmint. se vede ca n-au treaba. sau n-au interes sa se ocupe de ce e mai important. deh, doar au ajuns in fotolii pe criterii de competenta... politica...
      Computer, did we bring batteries?... Computer?...

      Comment


      • paunu' vine de la ferma de la cucorani ?
        ce stupiditate!
        My Ride - Prestige 1.6 16v

        Comment


        • E de tot rasu noua stema...macar aia cu racii era un pic mai de Doamne ajuta....dar astea cred k nu o sa reprezinte chiar nimik...dar oricum....alesii locali stiu mai bine ce ne reprezinta....
          Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

          Comment


          • Comment


            • bine ai venit, matei_marcel! te asteptam alaturi de noi!!!
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • Cand si unde se mai tine intrunirea loganistilor?

                Comment


                • urmatoarea intalnire va avea loc pe data de 2 august in aceeasi locatie:parcarea pensiunii Casa Lux! te asteptam!!! ora 15!
                  sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                  Comment


                  • Dragilor nu va ambalati degeaba in legatura cu stema.

                    1 - noi avem stema judetului care nu se schimba.
                    2 - cea de sus e stema primariei sau a municipiului.

                    Stema e al naibii de ridicola.

                    Sa vedem insa ce inseamna toate elementele care compun stema municipiului Botosani:

                    - cetatea simbolizeaza oraşul,
                    - crucea Sfîntului Gheorghe, patronul spiritual al Botoşaniului
                    - păunul reprezintă Oraşul Domniţelor" Domnitorul Petru Rares a transformat Botosaniul in asa numitul '' Apanaj al Doamnelor Moldovei".
                    Petru Rareş (n. 1483 - d. 1546) a fost domnitor al Moldovei de două ori: 20 ianuarie 1527 - 18 septembrie 1538 şi 19 februarie 1541 - 3 septembrie 1546. A fost fiul natural al lui Ştefan cel Mare cu o anume Răreşoaia, a cărei existenţă nu e documentată istoric.
                    Last edited by xwwbotosani; 21 July 2009, 20:40. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Pentru Lucialina stema satului pe care il pastoreste.
                      Attached Files

                      Comment


                      • o cunosteam! merci mult oricum!!!
                        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                        Comment


                        • Astăzi la ora 14, împreuna cu Sorin alias TopCat, am dat un interviu pentru ziarul Adevărul de Seara. Articolul va apărea în ediția de mâine 29 iulie după ora 16. Centrele unde poate fi găsit ziarul sunt: intrarea magazinelor Fidelio si Pita, si la cutiile portocalii aflate pe mai multe străzi din orașul nostru.
                          Va rog ca mâine toata lumea sa facă cumva sa aibă ziarul.
                          Este posibil ca la următoarea întâlnire care va avea loc Duminica 2 august, anul de gratie 2009, sa vina cei de la Tele M.
                          Drept urmare prezenta noastră in număr cât mai mare ar fi un avantaj pentru promovarea clubului nostru.
                          Last edited by xwwbotosani; 28 July 2009, 15:27.

                          Comment


                          • Domnul redactor Alexandru Chirila a fost foarte amabil.
                            Abia astept sa vad articolul.
                            Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                            Comment


                            • Bravo baieti! Astept sa se faca ora 16 sa pot lua ziarul.

                              http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                              Comment


                              • Imi pare rau ca nu am putut ajunge ieri la interviu pt. ca eram la Iasi cu niste treburi...
                                Dar cred ca articolul care va aparea azi va fi unul excelent pentru imaginea noastra...
                                Abia astept sa vad ce se va scrie...
                                Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google