Promovare LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu nu mai am stikere....dar cred k o sa mai facem daca e nevoie...au fost 20 de bucati si s-au epuizat k painea calda....
    Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

    Comment


    • Eu vreau a treia sigla cea cu albastru - 2 bucati.

      Comment


      • Eu vreau sigla a doua cu gri - 2 buc.

        http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

        Comment


        • Siglele sunt date spre lucru...maine cred k sunt gata...
          Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

          Comment


          • okay va dau raspunsul pe care levrem diseara cand vine tata :>! arata supertare a doua!
            My Ride - Prestige 1.6 16v

            Comment


            • Eu mai vreau un set cu cea de-a doua sigla. In total 4 sigle: 2 cu albastru adica a treia si 2 cu negru adica a doua.
              Last edited by xwwbotosani; 22 June 2009, 16:04. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Originally posted by tifosibt76 View Post
                Ei' asa da mai merge prietene ernest. E si asta un semn ca ti-a mai trecut putin din amaraciune! ;)
                Draga prietene, nu sunt impotriva promovarii clubului nostru, dimpotriva. Nu ma intelege gresit, nu vreau RACI pe masina, atata tot. Multumesc pentru posturi, sunteti adevarati prieteni, sunt mandru de apartenenta la clubul nostru si il voi promova in felul meu. Numai bine!
                Logan 1.5 dci Ambition

                Comment


                • Ernest, din cate vad nu ai nici o problema cu modalitatile de promovare, ci doar cu racii...ai avut probleme vreodata cu ei, sau pur si simplu nu iti plac?
                  Si in ce priveste sustinerea, asa e normal sa facem atunci cand toti suntem o echipa.
                  Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                  Comment


                  • Consider ca orataniile astea nu ne reprezinta, nu suntem obligati sa adoptam sigla judetului, putem gasi ceva care sa ne reprezinte pe noi ca grup, mult mai interesant decat racii de pe emblema judetului(care idiot o fi conceput-o?!)

                    Repet, voi continua promovarea clubului, dar asa cum voi considera ca o pot face mai bine. Fara suparare.
                    Last edited by Ernest; 23 June 2009, 09:30. Reason: Automerged Doublepost
                    Logan 1.5 dci Ambition

                    Comment


                    • Nu e nici o suparare...ma intrebam si eu odata oare ce cauta racii acolo....k inainte a fost stema cu taranu ala care alearga si coasa...din cate imi amintesc .... acu chiar nu stiu cine a fost cel care a conceput aceasta stema a orasului...ar fi o gramada de simboluri care se puteau pune pe stema... sunt sigur k 95% dintre locuitorii Botosaniului nu stiu ce reprezinta racii de pe stema sau de ce au fost pusi acolo...dar poate cel care a conceput stema a avut vreo pila pe la consiliul local si s-a aprobat k aceasta sa ne reprezinte
                      Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                      Comment


                      • Originally posted by Ernest View Post
                        Draga prietene, nu sunt impotriva promovarii clubului nostru, dimpotriva. Nu ma intelege gresit, nu vreau RACI pe masina, atata tot. Multumesc pentru posturi, sunteti adevarati prieteni, sunt mandru de apartenenta la clubul nostru si il voi promova in felul meu. Numai bine!
                        Da-mi voie sa-ti spun dar in privinta mea cat si a celorlati din LCBt, din care si tu faci parte, esti putin confuz. Personal nu te-am acuzat ca esti "impotriva" ba din contra, numai ca tu ai avut o altfel de exprimare fata de sorinj (LCArad) care te-a luat putin cam tare...asta am spus! Nici eu nu prea agreez racul pe stema, dar fiind mic nici nu-l bag in seama....si mi-am zis ca la o "a doua vedere" chiar arata bine stema, asadar o accept fara rezerve. Pe de alta parte am stat si m-am gandit ca pe stema un rac nu poate fi mai rau decat o oaie ori cartita!
                        P.S.: Am un amic stelist inrait de altfel, dar care nu prea agreaza culorile "rosu-albastru" ....prin urmare ce pot sa-i sugerez decat sa aleaga alte culori si anume "alb-visiniul" !

                        http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                        Comment


                        • Racul provenit din stema fostului judeţ Dorohoi reprezintă o aluzie la bogăţia celor 6000 hectare de luciu de apă de pe teritoriul judeţului.
                          Racii sunt foarte sensibili la calitatea apei (mai ales la poluare) fapt care a determinat scaderea dramatica a numarului lor in Europa dar si la noi.

                          Cele trei stele de pe stema fac referire la personalităţile culturale universale născute in Botoşani: Mihai Eminescu, George Enescu şi Nicolae
                          Iorga.

                          Cred ca am lamurit unele aspecte.

                          Comment


                          • bravo Ionel! chiar ca s-a dat raspuns la multe din intrebarile referitoare la stema!
                            astazi trebuia sa fim sunati de cei care tiparesc siglele insa nu am primit nici un raspuns ! poate maine!!!
                            am dat la facut doar cele pe nuanta de gri pentru ca pe aia am avut-o gata de tipar de la Sorinj! s-au comandat 10 seturi! cine vrea?
                            pana acum doresc sigle urmatorii: LuciAlina, Sebyup, buhanclaudiu, xwwbotosani, tifosibt76, alexapo_BT, danutz...sper sa nu fi uitat pe cineva!
                            Last edited by lucialina; 23 June 2009, 21:07.
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment


                            • Ai uitat pe ALX99 - si el si-a exprimat dorinta pentru sigla...
                              Ionele...esti foarte bine documentat...BRAVOS...dar cred k racii sunt deja pe cale de disparitie in judet la noi...
                              Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                              Comment


                              • Sigla e foarte faina.... intradevar racu' incomodeaza ... dar cum a zis si Daniel..... e foarte mic....
                                Toate bune,
                                alexapo_BT
                                My Ride - Prestige 1.6 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google