Promovare LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru sigla nu mai am stikere, ajunge undeva la 10 lei (fata+spate) si trebuie sa se adune mai multi doritori, in schimb am stiker care se pune pe parbriz sau pe luneta cu Logan Club Botosani la 3 lei setul, sau breloc ca cele de mai sus la 17.5 lei bucata.
    Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

    Comment


    • mai vreau si eu un set pentru parbriz! daca mai ai...
      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

      Comment


      • Alea pentru sigla m-ar tenta .. Cum se aplica au un lipici ceva sau cum ..

        Comment


        • SANY4787.jpgInca un membru pozat la suceava la campionatul national de drift

          Comment


          • el e di LC Suceava ... oricum frumoasa masina (mai ales ca e 1.6 16v)
            My Ride - Prestige 1.6 16v

            Comment


            • Am vazut azi in parcare la Iulius Mall din Suceava o spalatorie cica era Spalatorie cu aburi ecologica .. nu am mai auzit de asa ceva in fine am vazut ca aveau in lista de preturiu spalarea motorului si igienizarea lui la 10 lei ... Am diesel nu sunt sigur ca e o idee asa buna sa il spal nu stiu ce sa fac .. Daca baga apa pe acolo oare nu se intampla nimic?

              Comment


              • in carte scrie ca nu se recomanda spalarea motorului. probabil ca sa nu ajunga jetul sau vaporii de apa pe contacte si circuite electronice.
                mai bine il cureti cu o carpa umeda. dar e mai migalos si iti ia mai mult timp...
                Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                Comment


                • Mutati-va la discutii generale...mergem aici doar cu chestiuni de promovare...Sorry !!!
                  Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                  Comment


                  • aveti si sigle dar si Golanelele sant frumoase

                    eu sant nou pe forum abia, l-am luat nu are imbunatatiri,dar sper ca pe viitor sa am cu ce ma lauda,bafta la tot poporu cu Logan

                    sant nou ,dar sant de acord cu promovarea acestui club in Bt poate asa evidentiem si noi ceva bun
                    Last edited by Alex.Dorin80; 7 October 2012, 14:40. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Bun venit pe forum Alex.Dorin !
                      Sper sa ne și cunoaștem la întâlnirile bilunare pe care le avem. Următoarea întâlnire va fi duminica 21.10.2012, în parcarea de la Elvila - fostul magazin Botoșani.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google