Circulatia Din Braila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu este ilegala ca-i politia cu mine. E treaba organizata.
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • hai cu totii sa il incurajam pe cristi. dar nu trebuie sa stie militia ca a lui e remapata ;)

      LE: deci la orele 18:00 suntem pe baldovinesti la siloz.
      Last edited by bogdan_1984; 1 April 2009, 14:53.
      sigpic

      Comment


      • Acum ce crezi ca i-am pus turbo. Oricum nu le spun ca-i remapata sa nu zica pe urma ca nu-i cinstit.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • oricum ei nu au cum sa isi dea seama ca este remapata. de paca ar veni cu mecanicii lui peste de la apan. asa ca NO PROBLEM. eu vin deseara ca sa si filmez. sper sa ma lase garcea.
          sigpic

          Comment


          • bai fratilor.. voi chiar vorbiti serios??? astia nu-s intregi la minte.. ma refer la politai. app.. de remapare nu-si dau seama decat cei de la uzina asa ca stai linistit cristi. bogdan.. iei si filmezi frate.. ca dupa ce se da startul doar nu o sa stea politaiu sa se uite dupa tine.

            FOARTE TARE

            Comment


            • si pui si pe youtube - dar sa ascunzi numarul de inmatriculare ...

              deja vad pe youtube: Logan Poiltie vs Logan 1.6

              acum sa vedem daca la 1.4 chiar are legat in spate acel mercedes ca sa ajunga la 50.000 euro o masina.
              sigpic

              Comment


              • vad ca va este teama sa veniti acolo. eu ma duc. faceti cum vreti. dar este prietenul nostru Cristi acolo, care trebuie ajutat. suntem o gasca sau ce?
                sigpic

                Comment


                • cu ce sa-l ajuti bogdan? ii dai si motorul tau?

                  tu sa te duci sa il filmezi.

                  marius e in galati, iar eu nu are rost sa vin, caci pentru 2 minute cat stau, dureaza mai mult pana plec

                  oricum, vreau sa vad si eu filmarea.
                  sigpic

                  Comment


                  • bogdan.. nu vorbi in numele nostru.. spre exemplu .. eu sunt la galati... FACULTATE.. MUNCA.. in cusul saptamanii chiar nu am cum sa plec de aici


                    fii sigur ca veneam daca eram in Braila

                    Comment


                    • Baieti...o sa va spun ceva legat de acea liniuta ...dar maine
                      sigpic

                      Comment


                      • e pacaleala de 1 aprilie nu? iar bogdan vrea sa ma duc sa ma plimb pana acolo degeaba ... cristi daca asa e, sterge postul sa nu se prinda si altii
                        sigpic

                        Comment


                        • va tineti de sotii huh? colaborati asai... mama voastra de loganisti.

                          Ciprian.. ori ai fript pe cineva azi de ti-ai dat seama?.. sautea fript altcineva cu vreo pacaleala
                          Last edited by mcm022006; 1 April 2009, 16:32.

                          Comment


                          • Cristi,Bogdan sorry ca v-am decospirat dar ma simteam nevoit sa intervin pentru ca atmosfera devenea aprinsa
                            Nu stiam de planul lor si sper sa nu apara baietii cu un filmulet ca m-am dus pe copca
                            mcm022006... azi nu mi-a "tras-o" inca nimeni...dar mai e timp
                            sigpic

                            Comment


                            • Lasa ca mut eu semnul ala pe la jumatea digului . Special pentru cei ce au mancarimi de degete.
                              Macar daca postai azi dimineata sa pot sa repar "interventia" ta ca pe bogdan l-am "rezolvat" rapid .
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • Mai trage-i de limba,sa aflam si noi daca au ceva modificari si ce anume.
                                Mult succes!
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google