Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

    Membrii Logan Club Braila pentru prima noastra intalnire va rog sa veniti cu urmatoarele propuneri:
    - ziua intalnirii (o zi de week-end normal)
    - ora intalnirii
    - locul intalnirii - probabil va fi in zona Calea Calarasilor dar va rog sa va ganditi si la aspectul ca nu prea sunt locuri de retragere daca este frig.

    IMPORTANT: daca mai aveti prieteni, rude, cunostinte, etc care au Logan si sunt pasionati de aceasta masina răpiţii si veniţi cu ei chiar daca nu sunt membri ai forumului.
    Cel mai lent 1,6 8v

  • #2
    o sa incercam sa-i corupem. momentan eu am timp, ca's in concediu, dar in week-end cred ca plec la munte.
    MiNnRuZ

    Comment


    • #3
      oriunde ne-am intalni, ne trebuie loc de desfasurare. ca in timp o sa fim un numar destul de mare. la inceput ar fi frumos langa liceul murgoci. ca jos sunt terasele calduroase iar la vara ne mutam la plaja lipoveneasca, plaja din chiscani, statiunea lacul sarat.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Bravo!!!
        In sfirsit la Braila!
        Cind ne vedem la ochi??

        Cred ca zona libera, de linga gara fluviala, ar fi mai potrivit!!!
        Ori pe Vadul spitalului!
        Last edited by johntase; 14 January 2009, 18:28. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        Comment


        • #5
          si mie mi se par mai potrivite l0catiile.
          MiNnRuZ

          Comment


          • #6
            Cind intru si eu in ''LOGAN CLUB BRAILA"??????
            sigpic

            Comment


            • #7
              hadeti sa votam ziua. odata ce am votat ziua, ne axam asupra orei

              1) sambata

              2) duminica

              eu votez: 2) duminica
              sigpic

              Comment


              • #8
                cand vrei...nu mai sta pe ganduri. intra pe optiune groups si gasesti acolo clubul

                eu nu pot sa comentez cu privire la zi... o sa incerc sa ma iau dupa restul clubului
                Last edited by cosmin_ruz; 14 January 2009, 18:34. Reason: Automerged Doublepost
                MiNnRuZ

                Comment


                • #9
                  update
                  1) sambata
                  2) duminica
                  3)duminica
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Duminica votez si eu.
                    Gata johntase esti membru LC Braila. OFF - aveam adresa ta de mess.
                    Si parcarea de la gara fluviala mi se pare si mie locatia cea mai buna.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • #11
                      imi poate spune si mie cineva desprea aceasta locatie? nu prea stiu de ea...

                      oricum, eu zic intr-o zi de sambata (duminica au si cei din galati si poate mai dam si pe la ei, sau poate vin ei la noi).

                      pe vadul spitalului sunt caini multi, insa ar fi o buna alegere.
                      in schimb in fata la murgoci, nu vom putea in fiecare zi. mai sunt competitii si chestii de genul asta... cum a fost raliul prieteniei, in care a fost blocata parcarea o sambata si o duminica.

                      ar mai fi interesant si parcarea carrefour 1-in zona bricostore, partea spre sosea, intotdeauna e libera, si nimeni nu vine la tine. acolo poti sa faci ce vrei, si chiar putem sa fugim la iarba verde pe cealalta parte ;)


                      cat despre ora-daca e sambata 10-11, iar daca e duminica, 12.

                      parerea mea
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Linga gara fluviala!
                        In prelungirea Str. Imparatul Traian linga Dunare!
                        Doar ca acolo cam bate alizeul!!
                        Problema e sa ne vedem la ochi, cit mai multi, si apoi hotarim si o locatie permanenta!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          AHA. Acolo am mers prima oara intr-un logan. Atunci eram cu un prieten si m-a bagat in boala, in asa fel incat in 2006, vara, eram acolo cu el. Am plecat direct la APAN sa vad cat ma ajunge unul si pe mine, dar aveam SuparNova, si am dat-o din necesitate (nu avea A/C).

                          E un loc frumos, insa mai degraba, zic eu, mergem la galati in continuare - 3-4 saptamani, pana ne strangem 10-15 aici, ne vedem acolo, si hotaram pe viu, iar cand terminam cele 304 saptamani galatene, venim aici si adunam Loganele.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            mai bine ne intalnim aici, in braila, cel putin de cateva ori. ne cunoastem si noi. oriunde si la orice ora. facem si noi cateva poze.

                            eu nu am mai fost in galati la intalnire din 2008 si atunci am fost la mini revelion. daca noi nu ne hotarm pana sambata/duminica unde sa ne intalnim, va duceti la galati?

                            nu este mai usor aici in braila?
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Nu mai bine veniti la Galati, cu mic cu mare, sarbatorim loganclubul Braila, poate ii facem si botezul? Ma refer la intalnirea de duminica asta, din parcare la Popescu.
                              Felicitari tuturor loganistilor din Braila.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google