Intalniri FULGER Lc Bv

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ......
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Originally posted by mumus View Post
      nu mergem mai bine la 14 00 la hornbach sa mergem la dragrace???
      In ce priveste masinile, nu cred ca mi-ar fi greu sa mai scormonesc dupa 15 lei. Foarte buna ideea din punctul meu de vedere.

      Comment


      • inscrieti-va atunci pe threadul evenimente ptr duminica la 14 ptr dragrace
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • daca a-ti fi fost la drift tura trecuta a-ti fi vazut ca merita toti banii si acolo a fost 30 de lei biletul,aici e doar jumate,dar,ma rog...

          sigpic

          Comment


          • Atunci ramane stabilit sa ne vedem la ora 14 undeva in parcare la Hornbach? Vorbesc si cu gufi si poate vine si el cu mine...nu stiu cat a fost el pana acum la intalniri dar nu-l las sa piarda asa ceva .

            Comment


            • va rog sa va treceti pe lista la threadul evenimente....sa nu mai poluam aiurea topicurile
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Originally posted by LoganRacer View Post
                Atunci ramane stabilit sa ne vedem la ora 14 undeva in parcare la Hornbach? Vorbesc si cu gufi si poate vine si el cu mine...nu stiu cat a fost el pana acum la intalniri dar nu-l las sa piarda asa ceva .
                colega imi pare rau dar gufi nu poate sa vina...am meci maine de la 1....
                daca sunt doritori si vrei sa vede-ti meciul dinte csu brasov si bc mures puteti sa veniti in jurul orei 1 la sala de sport de la liceul de informatica"grigore moisil"...
                DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                sigpic

                Comment


                • am vazut k nici pe mess nu mai intri sa vorbim acolo, imi pare rau ca nu poti venit dar mult succes maine la meci poate ajung si eu pe acolo

                  Comment


                  • mersi...va asteptam cu drag....
                    DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                    sigpic

                    Comment


                    • azi nici o scanteie nimic ???
                      undeva la un ceai cald???
                      nimic nimic???
                      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                      Comment


                      • in livada vin si eu daca e.
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • cine se mai baga

                          la 18 in livada si mergem sa bem un ceai cald undeva ?
                          "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                          Comment


                          • baa as veni doar asa pt prezenta ca fonduri nus pt ceaiuri )
                            ala cu ned 4 sped ... sigpic

                            Comment


                            • punem mana de la mana si se rezolva...

                              numai noi 3? altii ???
                              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                              Comment


                              • eu sunt aici...
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google