Intalniri FULGER Lc Bv

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • acuma vrei tu aluna? ce ne-am rugat de tine (de fapt alienu) data trecuta .

    eu ma bag la ce impune dezorganizatorul.
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • eu zic sa fie saorma cu alune ;))
      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

      Comment


      • da stefane....e real )
        De ce sa bei si sa conduci ....cand poti sa fumezi si sa zbori?

        Comment


        • misto de tot arata lasa ca vin si eu la intalnire sa o vad:P real [Tot la fel de real este ca esti OFFTOPIC]
          Last edited by unknown; 29 October 2011, 15:00.

          Comment


          • daca scrieti pe aici inseamna ca veniti la intalnire nu? oricum, nu va inghesuiti, va rugaaam .

            unde ne vedem? in livada sau direct la spitalul militar in parcarea de langa?
            Last edited by B 83 RMJ; 29 October 2011, 21:10.
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • Pe langa shaorma cu alune eu n-am inteles cand e adunarea, ora si locul

              Comment


              • in livada sau in parcarea de la spitalu militar, urmeaza sa se hotaraseasca baietii
                sigpic

                Broker de asigurari DESTINE

                Comment


                • pai daca nu zice nimeni nimic concret, ramane livada postei, si de acolo mergem la treaba )
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • Intalnire Fulger Logan Club Brasov In Livada Postei Ora 18.00
                    sigpic

                    Comment


                    • A mai fost ceva azi? N-am fost in bv n-am putut veni...vad ca n-a pus mumus inca nicio poza, de aia ma surprinde.

                      Comment


                      • da au fost, mumus nu a facut pzoe pentru ca nu a fost prezent
                        sigpic

                        Broker de asigurari DESTINE

                        Comment


                        • da nici o poza sa nu faceti...sa vedem si noi cum va indopati cu 'shaworme'
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • mai bine asa, ce trebuie sa stiti voi ce am facut noi :P
                            sigpic

                            Broker de asigurari DESTINE

                            Comment


                            • huuuuaaaa,huuuuaaaa las ca nu mai fac nici eu poze joi..sa nu mai vada nimeni din cei care nu vin ce se intampla la intalnire.... huuuaaaa

                              ps: huuaaaaa
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • mumus bea un ceai relaxeaza-te nu am fost la shaorma am bagat o roaba de bomboane agricole in noi si cam asta a fost tot ;))
                                ala cu ned 4 sped ... sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google