Intalniri FULGER Lc Bv

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci pana la urma...? )
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • am fost...poze cand ajung acasa.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • in afara de tine care ai avut treaba pe acolo cine a mai fost ?
        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

        Comment


        • eu am venit special..ca am vazut ca sunte-ti vreo 3...am zis sa bem un ceai...am stat pana la si 20 si am plecat. Am vizitat-o pe soacramea da nu e nici o suparare.
          Attached Files
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Aia e parcare?
            O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

            Comment


            • Originally posted by mumus View Post
              eu am venit special..ca am vazut ca sunte-ti vreo 3...am zis sa bem un ceai...am stat pana la si 20 si am plecat. Am vizitat-o pe soacramea da nu e nici o suparare.
              era prea frig sa ne miscam din casa unde aveam floricele si caldura ;))
              ala cu ned 4 sped ... sigpic

              Comment


              • Emilian tata mananca si tu ceva mai consistent ca d-aia ti-e frig
                O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                Comment


                • a parcat limuzina alo

                  Comment


                  • un fulger maine ceva ?
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • eu ma bag. dar pe frigul asta afara nu putem sta. mergem la un ceai undeva. de ex in For Sale.
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • eu azi am trebaluit pe la casa non stop , acu am terminat
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • miine un fulgerica?
                          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                          Comment


                          • in sfarsit un fulgerica anuntat mai din timp . eu ma baaaag !

                            Livada?
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • work's for me...............
                              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                              Comment


                              • si eu si eu si eu...
                                "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google