Am Nevoie De../ Caut..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mc_alienu View Post
    cine stie unde pot gasi mufa asta albastra... (una si aceeasi in toate pozele)
    mikado, shortcut electronics, vitacom
    sigpic

    Broker de asigurari DESTINE

    Comment


    • doar la marogri am gasit si dureaza 3 zile... ms oricum... la mikado au zis ca de obicei ca nu exista asa ceva ... uameni...
      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

      Comment


      • la mikado cateodata sunt numai fenomene... am luat un buton cu 2 pozitii, si peste o saptamana cand m-am dus sa mai inca unul la fel mi-au zis ca ei nu au avut asa ceva niciodata . pana la urma au gasit, dupa ce i-am pus sa caute 15 minute...
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • cine stie unde pot sa intaresc si sa scurtez amortizoarele de logan ??? in brasov.
          "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

          Comment


          • este un mos in schei care se ocupa de treaba asta, dar nu stiu sa-ti spun cum sa dai de el
            sigpic

            Broker de asigurari DESTINE

            Comment


            • salut. unde as putea gasi acest profil din cauciuc(cel incercuit)?
              dimensiunea inaltimii(linia rosie) sa fie de 5 mm(0.5 cm)
              Attached Files
              fara

              Comment


              • Originally posted by boly76 View Post
                caut pe cineva care ma poate ajuta cu 2 adaptoare.
                poate ma poate ajuta careva
                chiar nimeni?
                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                Comment


                • cu ce adaptoare?

                  Comment


                  • de la postul 124*
                    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                    Comment


                    • cine stie unde gasesc niste folie rosie de pus pe stopuri ???
                      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                      Comment


                      • boly76 scuze nu te pot ajuta

                        Comment


                        • sebi!!..folie dinaia am si io pe stopuri..buna alegere..si gasesti de comandat pe colortuning.ro...sau pe baba novac in brasov acolo sunt niste bajeti care se ocupa de colantari si au si asa ceva,eu la ei le-am pus pe ale mele..ca sa ii gasesti mai repede in fata casei sunt parcate 2 golfuri 5 unul alb mat si unul albastru alb..
                          spor!!!
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • aia de pe baba novac...daca sunt aia care aveau un garaj subteran in curte...aia sunt acu in duplex 3
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • nairod ms... da si mie un pm te rog cu un pret informativ cat te-a costat pe tine...

                              eu as cauta foila sa o cumpar in caz ca pot sa o limesc si eu acasa... momentan nu am pe ce sa pun ca nu vreau pe ale mele vreau pe alte sticle care inca nu le-am cumparat )...
                              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                              Comment


                              • jante

                                salut colegi am si eu o nedumerire,am achizitionat un set de jenti si vrea si eu unele detalii daca stie cineva,sant bune cum se comporta etc mersi frumos
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google