Am Nevoie De../ Caut..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • caut butoane incalzire in scaune..
    sigpic

    Comment


    • Cine ma poate ajuta cu inele mdf pt difuzoare de 17cm? Vreau sa montez difuzoarele acestea " PIONEER TS-G1722I" pe spate fara sa tai din tabla. Am sa incerc maine sa-mi fac singur inele din ceva PAL dar sunt cam sceptic pt ca nu am vazut live cum arata unul gata facut.

      Comment


      • Salut.
        Uite aici cateva imagini.
        Numai bine.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • Pe google am gasit si eu destule dar nici unul din Brasov. Eu as vrea din Brasov daca se poate maine sa le cumpar ca am masina dezmembrata

          Comment


          • salut, baietii cunoasteti pe cineva care are un logan dezmembrat,ma intereseaza o cutie de viteze si la ce pret.ms mult

            Comment


            • Va salut dragi colegi.
              Am si eu o mare rugaminte la voi. Sambata voi veni in Brasov cu Dsign si cu Golanu aka Zifu ce vor concura la etapa de indemanare. Care ma poate gazdui si pe mine o noapte, sambata spre duminica? Fac curat, spal vase si dau cu aspiratorul mai ceva ca o camerista . Raman dator cu o bere sambata seara celui care are bunavointa sa ma primesca. Multumesc mult de ajutor. Bafta si toate cele bune.
              __________________
              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

              Comment


              • Bv86dmi gasesti la dezmembrari auto pe f.b. Sau aici pe loganclub
                Cauta utilizatorul dezmembrari auto
                O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                Comment


                • cine stie pe unde se poate face un test la amortizoare?
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • le-ai distrus?...daca le schimbi sa imi spui ca le vreau eu ;)
                    *****
                    sigpic
                    http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                    Comment


                    • rmj incearca la autotest pe calea feldioarei
                      sigpic

                      Broker de asigurari DESTINE

                      Comment


                      • mersi rmn, o sa dau o fuga.

                        razvan, nu stiu sigur, bate ceva pe dreapta dar nu tot timpul, si doar la denivelari, iar partea mecanica nu are nimic ca am fost la o verificare... si ma gandeam la amortizor...
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • RMJ - vezi poate e de la scut (daca e sunet metalic); sitest amortizor au la opel victoria, spre triaj dupa pod.

                          Comment


                          • mersi de info. verific maine dimineata scutul (desi a fost urcata pe elevator la sicaro si nu am sesizat sa zdrangane) si dupa aia merg la victoria daca e...
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • boss-ule, ai nevoie de telescoape praf?
                              Eu tocmai le-am schimbat pe alea din fabrica, le-au ajuns 7 ani )

                              Comment


                              • cine stie sa imi spuna si mie care e distanta intre gaurile de prindere intre amortizor si fuzeta la roata fata??
                                "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google