Am Nevoie De../ Caut..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    nu, stutul e prea mic si fuge. de aia vroiam furtunul ala pacatos...
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #47
      Asta nu ar merge?
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • #48
        alienule baga un raspuns ca pe mine ma depaseste ).

        nu stiu ce diametru o fii avand, dar o sa ma interesez si sa il vad live. mersi de pont. in caz ca nu gasesc furtun din ala gros trebuie sa ii fac ceva ca acuma suna urat rau, nici nu-mi vine sa mai apas butonul rosu .
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #49
          furtun special pentru compresor gasesti la ,,GICA" pe calea bcuresti peste drum de fabrica de bere sau la HIDRAULICA in Sacele, (nu stiu daca vand la persoane fizice)
          sigpic

          Broker de asigurari DESTINE

          Comment


          • #50
            mersi adi, o sa merg azi la gica asta, sa vedem ce zice, dupa ce imi iau oglinda de la vopsit.
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #51
              Caut si eu mai multe piese ptr logan ph2, in primul rand canalele alea ptr fire de la usi, cum eu n-am inchidere centralizata nu s-au obosit sa imi doteze masina cu asa ceva din fabrica.
              Tunelul de la schimbator dintre scaune pana in spate cu loc ptr joystick-urile de la oglinzi.
              Mai caut si o solutie low budget pentru vopsirea mastii de fata si spate poate in situatia asta un primer pentru plasticonu ala...
              Nu in ultimul rand, un magazin unde pot gasi material asemanator cel al mochetei din masina.
              Last edited by LoganRacer; 28 October 2011, 21:03. Reason: Incomplet

              Comment


              • #52
                tunelul de la frana de mana 60 lei pe comanda si vine in 24-48 ore. i-am montat si lui alo pentru cotiera.
                mastile alea daca te referi la spoilere ori le vopsesti calumea, ori le lasi asa.
                burdufuri pentru cablurile din usi vazusem la cineva pe forum, daca mai vad te anunt.
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #53
                  ana87 sigur are... cauta pe forum
                  "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                  Comment


                  • #54
                    la 100 lei sigur ii convine ;).
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by B 83 RMJ View Post
                      tunelul de la frana de mana 60 lei pe comanda si vine in 24-48 ore. i-am montat si lui alo pentru cotiera.
                      mastile alea daca te referi la spoilere ori le vopsesti calumea, ori le lasi asa.
                      burdufuri pentru cablurile din usi vazusem la cineva pe forum, daca mai vad te anunt.
                      alo68 are ph1, presupun ca nu e mare diferenta dar are suport ptr joystickurile de la oglinzi?

                      Originally posted by mc_alienu View Post
                      ana87 sigur are... cauta pe forum
                      ana are mere sau burduf ptr usi /tunelu de la frana de mana?
                      Last edited by LoganRacer; 28 October 2011, 23:32. Reason: completare

                      Comment


                      • #56
                        alo are ph2, iar de vopsit mai bine mergi la un service iefitn (boly, phantom au fost acolo) tratezi cu omu si gata
                        sigpic

                        Broker de asigurari DESTINE

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by LoganRacer View Post
                          alo68 are ph1, presupun ca nu e mare diferenta dar are suport ptr joystickurile de la oglinzi?
                          alo are exact ce ai tu doar ca e rosie. vezi ca confunzi pe cineva . suportul pentru oglinzi electrice reprezinta o gaura in acel tunel, pe care ti-o poti face singur. tunelul cu gaura pentru joistick era vreo 80 lei parca la euromotor pe comanda. daca vrei vorbesti cu mine si mergem impreuna, ca tie iti ia mai mult, aproape 100 lei.

                          Originally posted by LoganRacer View Post
                          ana are mere sau burduf ptr usi /tunelu de la frana de mana?
                          ana are tunel pentru frana de mana dar i-a cerut dublu lui alo fata de pretul pe care l-a dat el pe comanda, nou. parca ana vinde din dezmembrari.
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • #58
                            Original a fost postat de LoganRacer
                            ana are mere sau burduf ptr usi /tunelu de la frana de mana?
                            are lilieci... data viitoare cand o sa mai intrebi ceva si nu o sa iti mai raspunda lumea sa nu intrebi de ce...
                            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by mc_alienu View Post
                              are lilieci... data viitoare cand o sa mai intrebi ceva si nu o sa iti mai raspunda lumea sa nu intrebi de ce...
                              scuza-ma dar nici tu n-ai specificat care din cele 2 le are ana87

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by unknown View Post
                                Caut suport de stocare 100 cd`uri cine are asa ceva si vrea sa scape de ele sa ma anunte..
                                upppp!.......
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google