Am Nevoie De../ Caut..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by unknown View Post
    upppp!.......
    am unele de 25-50 daca iti sunt bune alea...

    Comment


    • #62
      daca vrei sa scapi de ele sunt perfecte..
      sigpic

      Comment


      • #63
        salutare!
        cine ma poate ajuta cu un montaj(schema)?
        am nevoie de un montaj care sa-mi deschida un circuit la o anume tensiune pentru o anumita perioada de timp(alimentat la max 16V).
        ideea ar fi asta,insa nu am reusit sa gasesc o schema a montajului.
        Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

        Comment


        • #64
          care stiti ceva depozite de anvelope SH?

          Comment


          • #65
            in sacele si in talcioc tarlungeni,
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • #66
              mai functioneaza?
              stiam ca l-a mutat in bartolomeu....
              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

              Comment


              • #67
                in talciok am fost dar erau cam varza cauciucurile..

                Comment


                • #68
                  Salutare,caut si eu o fustita fata(cum au modelele noi de ph2)!salutare!

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by 93mrs View Post
                    Salutare,caut si eu o fustita fata(cum au modelele noi de ph2)!salutare!
                    Din cate am vazut la a mea e lipita de masca de fata, nu cred ca se cumpara separat, vorbeste cu strulea poate stie el ca si-a pus el ceva de genu ala

                    Comment


                    • #70
                      >>>

                      E prinsa de masca fata in vreo 20 de cleme gen "capse de cutie de lemn" ... se scot usor cu o surubelnita drepata .... de gasit gasesti la magazine de piese auto dar foarte greu ... ultima oara vazusem pe lunga langa comisariat ... Ps. daca vrei sa o montezi pe un PH1 inarmeazate cu nervi si rabdare pentru ca nu se prea pupa. daca nu poti incerca la dezmembrari ... sanse 40% sa gasesti acolo.

                      Multa bafta


                      PS.: scuze 93mrs ... acum am vazut ca nu esti din BV
                      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                      Comment


                      • #71
                        vezi ca erau pe forum de vanzare acum ceva timp pe la baietii de la bursa. uita-te pe acolo.
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #72
                          Cotiera

                          Nu am neaparat nevoie , dar as da 60 ron pe o bucata nou nouta ca aceasta ----> http://www.bestautovest.ro/log-cotiera-speed.html
                          Prefer loco pt. ca nu prea ma incanta ideea de curieri , taxe , rambursuri , conturi la magazine on line , etc.
                          Sau poate stiti un magazin in Bv. unde pot gasi , desi ...la 17. 30 cand termin munca , slabe sanse sa mai gasesc deschis pe undeva.....
                          Stima .
                          Last edited by cristisgm; 2 November 2011, 00:18.

                          Comment


                          • #73
                            Ms baietii am ph2 si nu am avut din fabrica,o sa caut daca are cineva sa ma contacteze!multumesc!

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by cristisgm View Post
                              Nu am neaparat nevoie , dar as da 60 ron pe o bucata nou nouta ca aceasta ----> http://www.bestautovest.ro/log-cotiera-speed.html
                              Prefer loco pt. ca nu prea ma incanta ideea de curieri , taxe , rambursuri , conturi la magazine on line , etc.
                              Sau poate stiti un magazin in Bv. unde pot gasi , desi ...la 17. 30 cand termin munca , slabe sanse sa mai gasesc deschis pe undeva.....
                              Stima .
                              Salut, incearca la piese auto la metrom pe carpatilor. parca vazusem acolo. la banii astia mai gasesti una cum am eu (vezi la my ride) in selgros pe negru. si parca in real mai vazusem exact la fel, dar nu mai stiu sigur. oricum modelul cautat de tine e foarte popular si il gasesti pe la piese auto, iar cel de la metrom are program pana la ora 21 din cate stiu, si au deschis si duminica (,) cateva ore.
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • #75
                                caut far dreapta logan ph1.ms

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google