Am Nevoie De../ Caut..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    >>>

    Pentru ce iti trebuie dani ... am doua seturi acasa ... unu stoc si unu lupe. dar nu stiu exact starea lor ... trebuie sa ma uit
    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

    Comment


    • #77
      Originally posted by B 83 RMJ View Post
      Salut, incearca la piese auto la metrom pe carpatilor. parca vazusem acolo. la banii astia mai gasesti una cum am eu (vezi la my ride) in selgros pe negru. si parca in real mai vazusem exact la fel, dar nu mai stiu sigur. oricum modelul cautat de tine e foarte popular si il gasesti pe la piese auto, iar cel de la metrom are program pana la ora 21 din cate stiu, si au deschis si duminica (,) cateva ore.
      Mersi.

      Am dat azi "o fuga" Brintex - Metrom si retur cu oprire pe la vreo 2-3 magazinase pe strada Lunga , dar nimic.....adica n-am gasit modelul cautat de mine......

      Stima.

      Comment


      • #78
        Originally posted by cristisgm View Post
        Mersi.

        Am dat azi "o fuga" Brintex - Metrom si retur cu oprire pe la vreo 2-3 magazinase pe strada Lunga , dar nimic.....adica n-am gasit modelul cautat de mine......

        Stima.
        in piata in bartolomeu gasesti luna trecuta mi-am luat eu cu 50 ron
        sigpic

        Comment


        • #79
          Originally posted by catalinnyk View Post
          in piata in bartolomeu gasesti luna trecuta mi-am luat eu cu 50 ron

          Mersi.Nu m-am gandit la "rusi" , desi nu cred ca voi gasi modelul pe care-l doresc.

          Comment


          • #80
            in piata la rusi in bartolomeu au cotiere destul de misto ..

            asa ceva am gasit eu
            Attached Files
            Last edited by unknown; 2 November 2011, 21:29.
            sigpic

            Comment


            • #81
              Originally posted by cristisgm View Post
              Mersi.

              Am dat azi "o fuga" Brintex - Metrom si retur cu oprire pe la vreo 2-3 magazinase pe strada Lunga , dar nimic.....adica n-am gasit modelul cautat de mine......

              Stima.
              ti-am zis ca vazusem la metom in steagu. pe lunga nu vazusem, desi merg des pe acolo, mai ales la babe.
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #82
                Originally posted by unknown View Post
                in piata la rusi in bartolomeu au cotiere destul de misto ..

                asa ceva am gasit eu

                Sincer sa fiu arata chiar fain .....ai folosit si o rigidizare suplimentara pe "fier" ? sau doar fixarea pe masca aceea de plastic ? Nu te incurca cu nimic intre scaune ...la centuri , reglaje scaune , etc ?

                ...da stiu , o sa-mi spui ca daca dadeam si eu pe la intalniri o vedeam "live" si nu-ti mai adresam o tona de intrebari....si probabil ca ai avea si putintica dreptate , in acest caz.

                Multam' fain.

                Comment


                • #83
                  )))..e doar fixata pe masca de plastic.sta perfect intre scaune..
                  te cam incurca la cuplele de la centuri dar eu m-am obisnuit.....

                  ultima fraza nu isi avea rostul, e generatoare de controverse, fiecare vine cand poate si cand are placerea..nimeni nu pune clubul inaintea faimiliei sau a serviciului...pana la urma e un hobby nu o obligatie,
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    arata bine cotiera unknown

                    Comment


                    • #85
                      cine stie alt magazin de piese electronice in Brasov,in afara de Mikado?
                      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                      Comment


                      • #86
                        shortcut electronics pe grivitei sau mai e unul peste drum de mikado din steagu, langa shortcut computers...
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #87
                          am nevoie de 2 bucati de cauciuc cat mai subtire...sa imi fac niste aparatori de noroi pe fata...ca am niste carenaje din fabrica care invelesc aripa si nu pot pune aparatori clasice... vreau 2 bucati de cauciuc sa zicem 40/40 cm...sau o idee unde as putea gasi asa ceva.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by B 83 RMJ View Post
                            shortcut electronics pe grivitei sau mai e unul peste drum de mikado din steagu, langa shortcut computers...
                            astia nu au componente electronice(circuite,condens,relee,etc..)
                            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                            Comment


                            • #89
                              atunci maro si gri, pe zizinului.
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • #90
                                ok................
                                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google