Iesire La GRATAR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Anul trecut nu mi s-a perceput nici o taxa iar daca tin eu minte bine se lua cam 10 ron de masina ( ceea ce nu cred ca un capat de tara- ca poate nu o merge fircare cu masina lui) NU stiu daca astoria se numeste insa bani tre sa dai si intr-o parte si in cealalta .
    App..cred ca dau azi o tura pe acolo sa va zic ce si cum ;)
    APP..SE MAI BAGA CINEVA LA O PLIMBARE?? :d
    Poate asa..iese si Larisa mai repede ca m-a capiat. !!!!
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • #17
      hai cu larisa.. mai e putin.. ! si in plus.. vrei sa pescuiesti.. si vine bezme cu mingia si ii sperie pe toti.. lu bezme nu-i place pescuitul
      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

      Comment


      • #18
        care face cinste sa vina la mine eeeeee.......
        am la 25 km de buc o zona de sta mata n coada
        si pentru mincinosi e loc......
        hai cu cinstea si va spun

        Comment


        • #19
          wrc ... nu esti tu destul de cinstit?

          hai cu locu !

          Comment


          • #20
            Azi am fost la Snagov cu Jenica ..la locul la care m-am gandit eu azi cand am postat. Multe s-au mai schimbat de cand nu am fost. Nenea Skandal a avut in mare parte dreptate. Preturile de la complexul Astoria erau urmatoarele:

            taxa ptr masina ( sa ti-o duci la botu calului intr-o parcare organizata - 15 ron )
            taxa ptr persoana 3 ron
            Deci se plateste atat masina cat si persoanele din ea. La un calcul simplu ..daca se pune 6 lei de persoana ( aproximativ 4 pers in masina) s-ar cam scoate si costul masinii.
            Ce avem de acesti bani :
            - parcare f bine amenajata
            - teren de fotbal
            - teren basket
            - toalete ( nu-s grozav de curate...dar exista )
            - posibilitate de a face gratar
            - iarba taiata si foarte curata zona
            - ponton
            - aer curat, verdeata , loc de plimbare etc
            - restaurant ( daca nu se agreeaza gratar)
            - vara este piscina amenajata - se plateste intrarea pe zi

            am facut si cateva poze..( daca unii iesisera la gratar noi iesisem la pufuleti )
            Attached Files
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • #21
              Ce bine ca nu stau in Bucuresti dinpuntul asta de vedere aci la noi la tara iesitul la gratar e gratis

              Comment


              • #22
                dar nici conditii nu sunt Asta era ca o gluma : si aici sunt locuri unde te duci moca dar cand e vb de 10 masini..cu 30 de pers ( exemplu) ..chiar nu poti sa pui gratarul pe marginea santului ! cel putin..asta e parerea mea .
                Last edited by Thejock3r; 5 April 2009, 22:27.
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #23
                  Scuze pentru postarea dubla, netul meu ...... e de la tara
                  Last edited by Juristul2000; 5 April 2009, 22:29.

                  Comment


                  • #24
                    nu stiu ce hotarati la prima iesire duminca , gratar sau peste... dar eu unul ma duc sigur la peste...daca vreti ceilanti pasionati de peste sa mergem DOAR la peste e si mai bine. daca nu se poate...eu ma duc si singur...prea am rabdat din toamna pana acum.
                    WRC ! spune`mi si mie balta...sau mergem la tine acolo.
                    din cate ascunzi...ar fi de bine pt noi

                    Comment


                    • #25
                      pai mai e o locatie la snagov vis a vis de corabia piratilor< snagov parc - daca nu ma insel> intrare e doar de masina nu si de om.
                      dar, specific. in week-end daca e cald e si full.
                      anul trecut exista o terasa, toalete, iarba verde, de jur imprejur apa, e c aun fel de peninsula a lacului snagov.
                      oricum...eu m acam retrag din discutie. joi plec in bacau si ma intorc duminica. nu stiu la ce ora , dar dac ama intorc intimp util o sa-l sun pe gionik si dac amai sunteti acolo va fa co vizita. oricum alt sfat.
                      azi sunt sfatos. cel tarziu miercuri e bine sa stiti care mergeti si sa strangeti , pana vineri, banii de carneturi, carbuni , paine, mustar. cineva care e mai priceput sa faca cumparaturile sambata. iar duminica la o oara decenta un 10 cel tarziu, sa se plece spre locatia aleasa.

                      eu stiu un loc dragut, dar este departe de bucuresti. ca sa ajungem acolo trecem si pe la GRecia prin Localitate.
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • #26


                        plata este numai ptr cei ce vor sa pescuiasca
                        Last edited by skandal; 6 April 2009, 11:44. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #27
                          avem invitatie de la logan club ploiesti la gratar sambata!
                          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                          Comment


                          • #28
                            Daca e sa vin la Bucuresti... Ma transporta si pe mine cineva? )
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • #29
                              buei, sambata ar trebui sa fie intalneala de la polivalenta. sa incercam s anu amestecam una cu alta.
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment


                              • #30
                                da.. se gaseste cineva.. eu o sa am masina "full" dar un loc in portbagaj tot imi fac )
                                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google