Iesire La GRATAR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Boby , a iesit foarte frumos...vreme buna..peste cat de cat..gratar pe masura...lume la fel.
    numai bine
    Attached Files

    Comment


    • #92
      o zi foarte frumoasa !!! 2 poze doar , din pacate nu am stat cu aparatu langa mine :P , am avut activitate ... pescuitul !!!

      multe masini expuse mai frumos decat la ******* :P

      felicitari si la multi ani bobbyred inca o data !

      FOF-ule sa arunci drept lanseta aia ... :P
      Bobby GRATARGIU SEF - deosebit , recomand cu incredere !!!


      Loganistii au facut iar un chef frumos !!!
      Attached Files

      Comment


      • #93
        A fost vremea perfecta se pare ca v-ati distrat pe cinste. Totusi cu pestele ce ati facut?
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • #94
          l-a donat Bezme la MC, cu conditia ca maine dim la prima ora.......sa aiba in fata usei un Bezme fish MC ))
          http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

          Comment


          • #95
            si pozele???? bagati poze sa vedem si noi dixtractia
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • #96
              doar o vorba sa-ti mai spun jockere: "n-ai fost acolo, sa vezi, tot ce am vazut..."


              De unde poze mai nene, daca matale nu venisi...
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • #97
                uaaaaa uaaaaaa uaaaaa ieri schimbam pampersi sorry ptr lipsa
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #98
                  salutare tuturor....data viitoare sper sa ma alatur si yo daca am loc printre voi...cel mai usor de gasit sunt la tel 0721702024 k nu prea am tp sa stau la calc....

                  Comment


                  • #99
                    Aoleeeeu, ce partida misto de pescuit am pierdut ... Gata, am terminat cu examenele la BNR, sunt proaspat diplomat (om cu diploma ) pe transferuri bancare de mare valoare. Cand e urmatoarea iesire la pescuit ? Ma inscriu de pe acum.
                    sigpic
                    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                    Comment


                    • valoarea mea mea voloarea mea...nu o are nimenea... \:d/ felicitari Don Ady Sa ne inveti te rog cum e mai eficient sa ne transferam conturile din Austria in Romania fara a plati comisioane. hehe
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Oooo ... sa-ntelegem ca iti iei BMW si noua cate un 1.6 16v ? ( macar noua celor cu 1.4 ... fratii tai de suferinta )

                        Comment


                        • Pun si eu pozele... later... maine...
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • baietii nu am cuvinete ............a fost superrrr ,cu tot cu peripetiile noastre de la intoarcere, SilviuB astept am si filmultele de la tine.
                            nici acum nu mi-a iesit mirosul de gratar din masina!!!

                            ady_p
                            te asteptam si pe tine la o partida de peste,BAFTA pentru Diploma

                            Andreea_13
                            astept id lui alexutzu
                            "IAR AI DAT PESTE MINE" hehehehehe

                            Dan MCD
                            nu-i nevoie sa rupi undita nu-i rodata tata,

                            acum vin cu intrebarea cand facem inca una de genul asta?
                            Last edited by bobbyred; 14 April 2009, 10:51.
                            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                            Comment


                            • Bobbytza..imi cer scuze ca sunt cam dus cu capul dar sper ca nu este tarziu daca acum iti urez sa ai parte de noroc..sa ai sanatate si multi bani !!! Sa ne traiesti !
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Asta am filmat ...



                                Calitatea filmuletului lasa de dorit ... nu a iesit perfect.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google