Iesire La GRATAR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • in curand MCV-ul cu pestisorul de aur pe transfer.ro
    lipsa text

    Comment


    • Pestisorul Suzukiiiiiiiiiiii, nu de aur!
      Of, are si el personalitate si l-am botezat pe loc!!!
      Event planner

      Comment


      • Roxana.... alt pestisor , nu ala de care crezi tu
        No Stress !
        http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

        Comment


        • Aaaaaaaaa, ok: my bad atunci! Credeam ca se iau de pestisorul Suzuki, n-am stiut ca au prins si altul minuscul
          Event planner

          Comment


          • Originally posted by dsign View Post
            Sunt bucuros ca in urma noastra nu a ramas nici o urma de gunoi... Nu acelasi lucru il pot spune despre manelarii care au venit la gratar in acest we in padurea Pantelimon, langa Lebada...

            Atat de nesimtiti oamenii, ca stateau pe gunoiul lasat de altii. Au transformat padurea intr-o retea de drumuri comunale, nu mai exista niciun pom langa care sa nu fie macar o duzina de cutii goale de bere...
            Acum un an strangeam gunoaiele altora la peste 2000 de m altitudine. Este fantastica nesimtirea unora. Stam si asteptam de la "conducere" un trai mai bun si civilizatie dar cand e vorba de fapte concrete, lasam privirea in jos sau dam vina pe lipsa de pubele. Nu generalizez dar multimea cam asta e. Rezultatele le vedem in jurul nostru, zilnic.
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • L-au prins doar in poza )

              @ darkside : Noi suntem seminta schimbarii care o dorim, doar cu oameni ca noi putem sa speram ca intr-o zi o generatie intreaga de oameni fara nicio exceptie o sa ne urmeze gesturile.
              Last edited by Lanceru'; 3 May 2010, 10:34. Reason: sange
              No Stress !
              http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

              Comment


              • lancere, te gadila eminescu in somn ?

                Comment


                • Multumim celor care au facut poze si le-au si pus pe forum sau transfer.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • Din poze vad ca a fost super de 1 mai.
                    Referitor la ce am scris vineri seara, cu banii inapoi, eu chiar n-aveam nici o treaba (nici nu eram pe lista ). Stiam ca Bezme e de comitet si tine la gluma, mai ales ca stia ca eu nu sunt pe lista, dar s-au simtit altii si a iesit ce a iesit.
                    Cer scuze public pentru neintelegearea creata...
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • stai linistit, nu era nevoie de scuze, a fost un moment mai tensionat, ti-am spus si la telefon! noi sa fim sanatosi si speram sa iei parte la urmatoarea actiune comuna!
                      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                      Comment


                      • Da, stiu, doar ca nu am vrut ca lumea sa creada ca eu nu am aparut la eveniment din cauza postului aluia.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Iesirea la gratar de 1 Mai a fost demential pot spune in toate domeniile si multumesc tuturor care au participat de buna voie la organizarea acestui eveniment, promit sa ajut mai mult pentru ca merita cu varf si indesat. Maxim a fost pentru toata lumea din cate cunosc . La mai multe evenimente de acest gen
                          sigpicBIKER INSIDE

                          Comment


                          • http://www.youtube.com/watch?v=hUU_E2RGj18 - filmuletzul

                            Originally posted by Bleizer View Post
                            soare, distractie, pescuit, muzica, dans, voie buna, gratare, salate, bautura cafea si desert

                            http://www.youtube.com/watch?v=hUU_E2RGj18 - filmuletzul de pe youtube
                            Last edited by Bleizer; 4 May 2010, 06:48. Reason: Automerged Doublepost
                            lipsa text

                            Comment


                            • esti de belea bleizere cu "detectoru de pesti"
                              sigpic
                              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                              Comment


                              • pai nyt-ule, ce era sa-i fac? m-a rugat s-o pun oricum ar fi ea dar sa fie asa un pic dichisita ideea, trebuie sa-l lansam si pe MCD-ul, de aceea l-am bagat ca detector, dar uita-te bine la poza, gura pestelui este exact cat .... a lui! iar simica din partea dreapta a pozei se uita cu pofta la ea)))))))))))))))))))))))
                                lipsa text

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google