Iesire La GRATAR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Detector de pesti ... asta a fost tare ... ce-ai facut mcd-ule ?
    sigpic

    Comment


    • frumos facute filmuletele beizer bravo
      LogAnClub "Andrei" B-86-KAWsigpic

      Comment


      • beizer??? frate simicaaaaa te-ai uitat prea mult la detectorul de pesti????
        lipsa text

        Comment


        • Deci faza cu detectoru..e mondialaa..)

          Frumos filmul Bleizer , multumim ...ramane o amintire placuta
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • bleizer diseara vin cu mielu
            LogAnClub "Andrei" B-86-KAWsigpic

            Comment


            • Badeeeee, nu vi cu mielul ala care te uitai asa patimas in poza aia! dar aduci si vinul rosu, carbuni, gratar si condimentele le aduc eu.
              lipsa text

              Comment


              • Deci mcd-ul era cu senzoru la el )
                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                Comment


                • Multumim pentru poze maestre ... o singura rectificare ..in loc de Belciugatele trebuia sa treci Valea Iazurilor !

                  inca odata ne imortalizezi amintirile ..multumim !

                  Comment


                  • Detectorul pi.di daca stie sa miste ai vazut ce peste a scos...o fii de la vierme).voi cu serpi vostri!!! ( nu de alta dar eu am la masina, si nu doar 1 singur Ci 4) oricum felicitarile mele si asta inseamna o distractie pe cinste...
                    Last edited by MCD; 4 May 2010, 23:32.
                    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                    Comment


                    • - Da cosmin , asa este, gratarul este in punctul Valea Iazurilor dar comuna este Belciugatele, am vazut pe net iar Valea I. apartine de Belciugatele.
                      - data viitoare luam iar detectorul, ne bazam pe pestii mari, asa o sa ne ajunga pestele la toti!.
                      lipsa text

                      Comment


                      • foarte frumoase pozele care au fost facute......
                        multumim celor care s-au ocupat de organizarea acestui 1 MAI, care a fost o zi superba din toate punctele de vedere......
                        la anul speram ca vom face ceva si mai spectaculos si s-o tinem tot asa....
                        MAXIIIIIIIIIM!!!!!
                        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                        Comment


                        • Foarte tare Bleizer filmuletu... ramane cea mai frumoasa amintire de 1 mai . BRAVO tuturor sunteti niste baieti pe cinste!!! pacat ca eu n-am apucat sa va cunosc mai devreme

                          Comment


                          • data viitoare mi-as dori sa fim mai multi si mai bine pregatiti, sa ne intalnim ca prieteni, colegi, sa ne distram si mai bine si mai mult, tare imi doresc sa vina ziua aia, sa fim peste 50 de masini, nu ca regionala, doar intalniri!.
                            lipsa text

                            Comment


                            • Mario,,Pana la anul de 1 Mai nu se mai fac gratare sau ce?
                              Poate facem ceva mai multe gratare si anul asta, ca pana la anul nu se stie ce vremuri vin
                              Imi pare rau ca nu am putut veni si eu dar asta eee ,data viitoare poate o sa fim 50 de masini,dupa cum zice si Bleizer!

                              Comment


                              • Ivane: eu am specificat clar de 1 MAI......
                                normal ca mai putem face gratare, dar ramane de vazut data si locul.......oricum se vor anunta pe forum
                                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google