Logan Club Bucuresti Pe Bicicleta,rola,trotinete...etc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bagati nene abdomene, alergat, fiare...la varsta voastra rupeam salile de fiare...fara gluma
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #17
      Lu' stuke i se apropie cutitul de beregata... Ia zi, predam plasticele?
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • #18
        Repede te-ai orientat la thread-ul asta!

        Comment


        • #19
          Lasa-i ca amandoi sunt amarati in momentele astea ...

          Comment


          • #20
            Pai demult aveam in plan o bitzigla...

            V-as propune sa ne cocotam tzicletele in trin si sa mergem la Brasov, sa urcam in poiana... Asta dupa ce ne antrenam pe aci prin oras. Ce ziceti?

            Am putea apoi sa facem traseul Poiana Brasov-Brasov-Sacele-Cheia- Babarunca-Valenii de Munte, apoi iar cu trinu' spre cashile noastre.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • #21
              Se gasesc arcuri h&r ptr bicle ? Ca daca e asa pe babarunca e super tare Ce ma oftic ca nu am unde sa-mi depozitez bicla la bloc
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #22
                Pai ar fi tare, ca dupa Sacele mergi numai in coborire, pana pe babarunca, unde ai de urcat niste serpentine. Drumurile sunt largute, sunt multe locuri de facut popas, insa putine asezari omenesti (unde sa poti manca o ciorba, etc)

                Daca se face asa iesire, trebuie pregatire temeinica. Eu promit ca pana la sfarsitul verii o comit. Prea mult imi place Babarunca, asa ca o fac oricum, cu bicicleta, cu masina, cu orice.


                Ar fi tare sa aibe cineva o duba, sa nu mai depindem de trin
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • #23
                  daca va tin telescoapele , hai sa facem mergem pe sa , pana la babarunca.

                  Comment


                  • #24
                    Ho drace, nu poti sa faci asa ceva. Plus ca e periculos pe DN1, sunt toti "ciumecii" si putzoii de Dorobanti pe traseu...

                    Pe Valenii-Cheia-Brasov e mai subtire traficul, sunt tiruri , dar putine
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by SilviuB View Post
                      Lasa-i ca amandoi sunt amarati in momentele astea ...
                      Faceam haz de necaz, ca si eu am circulat 2 saptamani, acum vreo 6 ani, cu "sofer", de credeam ca o sa mor de boli de pipota...
                      Pe partea cealalta, a bicicletei este foarte sanatos, eu n-am mai scos-o de vreo 3 ani din pod, si tot timpul imi dau curaj....

                      Comment


                      • #26
                        Dsing , ne descurcam si pe dn1 , daca chiar vreti si avetzi picioare bune sa ma anuntati.
                        Detail , hai pe la intalniri , mai vorbim de una de alta , sau esti doar forumist ?

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by detail View Post
                          Faceam haz de necaz, ca si eu am circulat 2 saptamani, acum vreo 6 ani, cu "sofer", de credeam ca o sa mor de boli de pipota...
                          Pe partea cealalta, a bicicletei este foarte sanatos, eu n-am mai scos-o de vreo 3 ani din pod, si tot timpul imi dau curaj....
                          Eu sunt pieton zi de zi ... sofer doar noaptea ... Si nu e haz de necaz ... chiar vorbesc serios ... Mai ales de stuke ... El a nimerit cel mai tampit cap de creta dupa sosea. Cat despre Dany ... are ghinion in continuare, desi a nimerit un prost care ia aratat plansa foto chiar daca nu avea voie ... judecatorul tot nu tine cu justitiabilii.

                          Si intr-un fel ... lucrurile deja s-au intamplat ... asta e ... inapoi nu mai am cum sa dai timpul. Si stiti cum e, ce nu te omoara te face mai puternic.

                          Comment


                          • #28
                            Ha mi-am tunat martzoaga!!!i-am pus untdelemn de la bunica pe lant!!i-am marit presuinea....in cauciucuri!!!i-am scos un schimbator de foi pentru o precizie mai mare la schimbarea pinionelor!!!asa ca va astept la shoping!!!
                            Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                            Comment


                            • #29
                              daca va strangeti 3-4 cu biciclete promit sa imi cumpar si eu una si sa ma alatur. Ultima mea dragoste ( bicicleta ) am dat-o unui prieten de pomana... si era minunata atat ca aspect cat si cum functiona... si acum mi-e dor de ea.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Acu' am vazut si eu topicul asta. Daca vreti sa faceti miscare va invit la o tura in padurile de la Cernica, traseul e pe alese in functie de cat va tin 'gladiolele' de la 30-65km. Eu am inceput anul trecut sa merg cu bicicleta si deja particip la maratoane. Weekendul trecut am fost la Maratonul Medieval de la Medias, tura offroad de 50km. Am iesit pe locul 84 din 315 si cu fiecare iesire incep sa mai scad cateva pozitii.

                                Pe reno deja am format de anul trecut un grup care iesim pe la munte. Ultima tura a fost in Baiului, acum doua saptamani. M-as baga si seara la o tura cu voi prin Bucuresti sau Herastrau. Facem o adunare ceva?
                                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google